Elektrický vozík SELVO 4800

Kód: S40001
Tip Pouze osobní odběr
Značka: SELVO
49 990 Kč
Skladem
Balancér SELVO 24V ?

Čtyřkolový elektro vozík s malým košem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyřkolový elektro vozík s malým košem. Pomocí páček na řídítkách volíte rychlost pojezdu, dále máte možnost max. rychlost omezit potenciometrem. Vozidlo je vhodné i pro držitele průkazu TP,ZTP a ZTP/P. Tento model nabídne úložný prostor v integrovaném nákupním koši na řídítkách a velice snadnou možnost nasedání, díky otočnému a polohovatelnému sedlu. Dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou, která je součástí balení. K řízení nepotřebujete řidičský průkaz.
Elektrický vozík SELVO 4800 má elektromagnetickou brzdu, která se aktivuje kdykoli uvolníte páčku ovládání rychlosti. Je třeba počítat s brzdnou dráhou, která se liší dle počáteční rychlosti. Na rovině vozík při plné rychlosti zabrzdí na vzdálenosti 4 metry. Elektromagnetická brzda funguje i při vypnutí. Pokud chcete vozíkem manipulovat bez pojezdu je na motoru pákový vypínač kterým tuto brzdu deaktivujete a pro zpětné zabrzdění opět zapnete.
Dojezdová vzdálenost až 45 km ( v závislosti na fyzikálních vlivech).
Vozík má dvě gelové olověné baterie, které nelze vyjímat a dobíjejí se připojením nabíječky přímo na vozík.
 

Proč použít balancér?

Dojezd na nabití je orientační hodnota úplného maxima při nové baterii a ideálních podmínkách. Mezi všemi výrobci je zvykem uvádět tuto maximální hodnotu, reálný dojezd je však kratší vlivem kopcovitosti terénu, zatížení, akcelerací, teploty a také kondice baterie. Baterie je potřeba chápat jako spotřební materiál výrobku, který je nutné po spotřebování vyměnit. Doba spotřebování přitom vždy závisí na údržbě a zacházení s baterií. Zejména platí, že čím méně se baterie vybijí, tím mají delší životnost v počtu cyklů. Olověná baterie tak může mít 1000 cyklů ale třeba i jen 100 nebo méně. Nejdůležitější rady k olověným bateriím jsou: 1.) nabíjet ihned po sebemenším vybití do plna 2.) co nejméně vybíjet, nikdy víc než 80% 3.) balancovat baterie vždy po větším vybití (rozhodně pokud je pod 50%), tedy vyrovnávat hladiny jednotlivých baterií uvnitř stroje. K tomuto je ideální automatický balancér, který vyrovnává baterie automaticky a stále.

 
 
Maximální rychlost 16 km/h
Dojezdová vzdálenost až 45 km
Doba dobíjení 7 hodin
Nosnost 130 kg
Hmotnost 107 kg
Baterie 2 x 12V / 45AH
Motor 800W / 24V
Brzda Elektromagnetická
Zavěšení náprav Odpružené
Materiál podvozku Ocel
Svahová dostupnost 13 °
 

            

           

           

           

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické skútry
Záruka: 24
Hmotnost: 107 kg

SELVO 4800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: