Akumulátorové nářadí Husqvarna Aspire

Nová řada chytrého akumulátorového zahradního nářadí Husqvarna Aspire – kompaktní, účinné, snadno skladovatelné, intuitivní a v elegantním černém provedení.

Toto zahradní nářadí je  výsuvné a skládací a je vybaveno vlastním úložným hákem pro efektivní skladování v omezeném prostoru. Nářadí je součástí akumulátorového systému POWER FOR ALL ALLIANCE pro více značek a díky svým 18V akumulátorům nabízí velký výkon a flexibilitu – jeden akumulátor lze použít v nářadí více než 10 značek pro vnitřní i venkovní použití. 

Přednosti řady Aspire

Aspire

 

Nejprodávanější

13 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Snadné použití. Chytré řešení.

Řada Aspire má chytré detaily, které usnadňují a zefektivňují práci na zahradě. Robotická sekačka zajistí dokonale posečený trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a díky aplikaci Automower Connect můžete snadno nastavit plány a výšku sečení. Zachycovač listí u nůžek na živý plot usnadňuje úklid a přímo na rukojeti lze snadno zjistit stav akumulátoru. Vyvětvovací pila je navržena jako nářadí 2 v 1 s výsuvným tyčovým nástavcem pro prořezávání a řezání bez nutnosti použití žebříku.

Vyvětvovací pila ASPIRE

Kompaktní rozměry. Optimalizované skladování.

Řada Aspire se skvěle skladuje v malém prostoru. Každé nářadí je vybaveno vlastním úložným hákem, pro pověšení na zeď. Mnoho výrobků lze složit, díky tomu lze maximálně využít prostor na podlaze a policích v jakékoli malé kůlně nebo garáži. Úložné háčky na pověšení výrobků lze použít s úložnou lištou Aspire a vytvořit tak perfektně organizovanou nástěnnou polici. Skladování zahradního nářadí může být úsporné a úhledné.

 

Aku zahradní nářadí ASPIRE

Elegantní provedení. Nízká hmotnost.

Výrobky Aspire jsou lehké konstrukce a malých rozměrů. Pohodlné jsou díky ergonomickým rukojetím s měkkými držadly a vyvážené hmotnosti. Oranžové interaktivní dotykové body označují místa, kde můžete výrobek snadno přizpůsobit svým potřebám.

Aku sekačka ASPIRE

 

Jeden akumulátor. Větší flexibilita.

18V akumulátor P4A je součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE – jednoho z největších akumulátorových systémů předních světových výrobců – a je kompatibilní s více než 10 dalšími značkami nářadí pro dům a zahradu. Jeden akumulátor můžete používat ve více nástrojích.

18 POWER FOR ALL ALLIANCE