Automower Aspire R4 Husqvarna

Kód: 9705685-11
22 999 Kč
do 3 dnů

Robotická sekačka Aspire s jednoduchou obsluhou, vhodná pro sečení menších rovných travnatých ploch o rozloze do 400 m2, zvládne svahy se sklonem do 25 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotická sekačka pro sekání menších trávníků a úzkých průchodů.

Sekačka Husqvarna Automower Aspire R4 je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují sečení v závislosti na počasí a zajišťuje spolehlivý provoz a optimální výsledky. S aplikací Automower Connect získáte plnou kontrolu nad sekačkou a můžete ji spravovat a sledovat na svém mobilním telefonu. Sekačku lze také integrovat s vaší chytrou domácností, takže můžete používat hlasové ovládání pomocí Alexa nebo Google Home či využít postupů IFTTT. Skladování usnadňuje kompaktní konstrukce a přiložené háky Aspire.

Technické parametry
Pracovní kapacita 400 m2
Maximální sklon pracovní plochy 25 %
Šířka záběru 16 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 45 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Typická doba nabíjení 75 min
GPS sledování pro případ odcizení NE
GPS asistovaná navigace NE
Connect@Home (připojení Bluetooth) ANO
Instalace bez vodičů NE
Hmotnost 5.9 kg

 

 Vlastnosti

 • Kompaktní velikost - Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a velké množství technologií Husqvarna zvyšují kapacitu a účinnost a zlepšují ovladatelnost u všech výrobků Husqvarna Aspire.
 • Kompaktní úložiště - Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.
 • Automower Connect - Vychutnejte si pohodlí dálkového ovládání ze smartphonu pomocí aplikace Husqvarna Automower Connect. Mimo jiné můžete robotickou sekačku Husqvarna spravovat a monitorovat, měnit její nastavení a získat snadný přístup k informacím a tipům, díky nimž bude údržba trávníku bezstarostná. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.
 • Vynikající interakce - Je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekaček Husqvarna Automower s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, které umožňuje používat hlasové příkazy, jako je spuštění, zastavení a zaparkování, získávat aktualizace stavu sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, používat jej v postupech IFTTT a využívat další možnosti. Pomocí aplikace Automower Connect můžete také robotickou sekačku integrovat do systému Gardena Smart System a provádět sečení a zavlažování společně.
 • Timer podle počasí - Sekačka Husqvarna Automower umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
 • Systematické sečení trávy v úzkých průchodech - Sekačku můžete nastavit tak, aby v úzkých průchodech automaticky změnila režim sečení z náhodného na systematický režim. Tím snížíte počet zatáček a nerovností, které se obvykle vyskytují v úzkých průchodech, a minimalizuje se tak riziko vyjetí kolejí a poškození trávníku.
 • Chytré připojení pomocí IFTTT - Pomocí funkce Chytrá propojení v aplikaci Automower Connect nebo vytvořením vlastních flexibilních postupů ve službě IFTTT můžete sekačku Automower ještě více integrovat do své chytré domácnosti. Chcete například, aby se sekačka zaparkovala, když se děti vrátí ze školy nebo když má podle předpovědi silně pršet? Nebo se má dokonale synchronizovat s počasím? Vytváření apletů IFTTT („If This, Then That“, tedy „Pokud tohle, pak támhle“) je zdarma a jejich používání je snadné.
 • FOTA - bezdrátová aktualizace firmware - Pomocí aplikace Automower Connect můžete snadno aktualizovat software a využívat nové funkce a aktualizace.
 • Automatické zvládání průchodů - Husqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 • Protimrazová ochrana - Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
 • Snadné čištění - Vnější a spodní část robotické sekačky můžete jednoduše omývat zahradní hadicí. Odnímatelný horní kryt a tělo pro snadné čištění a přístup.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 75 min
Doba provozu na 1 nabití: 70 min
Pracovní kapacita: 400 m2
Hmotnost: 5,9 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 25 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.