Automower 310 Mark II Husqvarna

Kód: 9705267-11
41 799 Kč –9 %
Automower 310 Mark II Husqvarna
41 799 Kč –9 % 37 990 Kč
Skladem

Robotická sekačka Husqvarna Automower 310 zvládá malé až středně velké trávníky do rozlohy 1000 m2 se sklonem do 40 %. Je vhodná i pro úzké pasáže.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyřkolová robotická sekačka je určena pro trávníky do rozlohy 1000 m2. Zvládne svahy se sklonem do 40 % a průjezd úzkými pasážemi. Díky funkci trojitého vyhledávání najde nejrychlejší cestu zpět k nabíjecí stanici. Sekačku lze ovládat pomocí smartphonu. Je vybavena senzorem mrazu a časovačem počasí, který přizpůsobuje časy sekání podle ročního období. Snadno se umývá pomocí hadice.

Technické parametry
Pracovní kapacita 1000 m2
Maximální sklon pracovní plochy 40 %
Šířka záběru 22 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 50 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Typická doba nabíjení 60 min
Kapacita akumulátoru 2.1 Ah Lion
GPS sledování pro případ odcizení volitelné příslušenství
Bezdrátové připojení Bluetooth
Řízení pomocí aplikace Connect@Home
Typ ohraničení vodič
Hmotnost 9.4 kg

 

 

Vlastnosti  

Automower Connect

 

Aplikace Automower® Connect@HOME prostřednictvím Bluetooth®

Umožňuje kompletní ovládání sekačky přímo ve smartphonu. Můžete snadno a pohodlně odesílat příkazy pro spuštění, zastavení a parkování sekačky, zkontrolovat a upravit její nastavení.
Komunikace se sekačkou pomocí Bluetooth® je možná do 30 metrů. Tato aplikace je standardní funkcí pro sekačky řad 300/400.

Systematické sečení

 

Funkce systematického sečení trávy v úzkých průchodech

K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.

 

Snadné čištění

 

Snadné čištění Automoweru

Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

 

 

 

Timer podle počasí
Sekačka umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

 

Automatické zvládání průchodů
Husqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 
 
Tři startovací místa
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na třech různých místech podél naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.
 
 
Sečení po spirále
Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.
 
 
Sečení na místě
Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
 
 
Sekundární oblast
Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste ji mohli nastavit, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.
 
 
Profily
Použití profilů usnadňuje nastavení sečení, jestliže je jedna sekačka používána na více místech/zahradách. Při instalaci sekačky je pak snadné přepínat mezi různými nastaveními.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 60 min
Doba provozu na 1 nabití: 70 min
Pracovní kapacita: 1000 m2
Hmotnost: 9,4 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 40 %

Automower Connect

Sečení po spirále a na místě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.