Sněžné frézy

V zimě jistě oceníte dobrého pomocníka při odklízení sněhu. Pokud nestačí lopata, může zaskočit fréza na sníh. V našem sortimentu naleznete benzínové sněžné frézy: Levné sněhové frézy Husqvarna, Levné sněžné frézy Honda, Jednotlivé sněhové frézy se liší svými parametry, které ovlivňují velikost plochy a druh sněhu, jež jsou sněžné benzínové frézy schopny odklidit.

Pro více informací klikněte na název frézy:

Mezi základní nabídku patří sněhové frézy Jonsered. Tyto levné benzínové sněžné frézy jsou určeny zejména pro odklízení středních a menších zasněžených ploch. Fréza na sníh Jonsered si poradí díky velkým kolům i na kluzkém povrchu. Pracovní šířka nabízené sněhové frézy Jonsered je 61 cm. Motor Tecumseh nabízí výkon v rozmezí 4.1 - 9.0 kW a umožňuje snadné startování a variabilní pojezdovou rychlost. Cena benzínové sněžné frézy Jonsered je velice příznivá v poměru s výkonem.

Levné sněhové frézy Husqvarna jsou velice výkonné a silné. Systém nahrnutí a výhozu efektivně využívá potenciál motoru Tecumseh Snow King (5.9 - 8.1 kW). Motor sněhové frézy Husqvarna obsahuje samozřejmě elektrický startér a umožňuje pomocí ovládací páčky měnit rychlost pojezdu. Ovládání a snadnou manévrovatelnost se sněhovou frézou umožňují posilovač řízení a uzávěrka diferenciálu. Výběr benzínové sněžné frézy Husqvarna je zárukou kvality a výkonu.

V naší nabídce naleznete levné sněžné frézy Honda, které se uplatní při úklidu menších ploch, a také sněhové frézy, které jsou určeny pro profesionální úklid. Benzínové sněžné frézy naleznou uplatnění, jak pro hobby použití, např. úklid okolí domů, tak pro profesionální použití (odklízení sněhu z chodníků, cest, parkovišť a dalších větších ploch. Sněžné frézy Honda určené pro profesionální úklid vypadají s trochou nadsázky jako malé sněžné tanky, které pomocí pásových kol zdolají téměř všechny nástrahy zimy. Stroje Honda zakoupíte pouze v naší značkové prodejně!

ZDARMA – odzkoušení a seřízení stroje.
Při osobním vyzvednutí na naší prodejně nebo při osobním předání naším technikem u zákazníka – předprodejní servis, zaškolení obsluhy, seznámení s údržbou stroje ZDARMA.

Tyto stroje není možné zasílat poštou nebo přepravní službou.

Nejprodávanější

Nástavec s aktivním sněhovým hrablem SSA1200 EGO
7 890 Kč –17 %
Původně: 7 890 Kč  (–17 %)
6 490 Kč
Fréza sněhová (sněžná) SF-55
Fréza sněhová (sněžná) SF-55
více než týden
Kód: 3677
 
19 990 Kč
3 položek celkem