Automower 305 Husqvarna

Kód: 9679740-11
32 299 Kč –10 %
Automower 305 Husqvarna
32 299 Kč –10 % 28 990 Kč
Skladem

Husqvarna Automower 305 je ideální pro menší, členité zahrady do velikosti 600 m². Zvládá sečení ve svahu až do sklonu 40 % a systematické projíždění úzkými místy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka je ideální pro menší a členité zahrady a k sečení úzkých průchozích míst a mírných svahů. Možnost mytí hadicí. Součástí výbavy je časovač podle počasí a senzor mrazu.

Technické parametry
Pracovní kapacita 600 m2
Maximální sklon pracovní plochy 40 %
Šířka záběru 22 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 50 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Typická doba nabíjení 60 min
Kapacita akumulátoru 2.1 Ah Lion
GPS sledování pro případ odcizení volitelné příslušenství
Bezdrátové připojení Bluetooth
Řízení pomocí aplikace Connect@Home
Typ ohraničení vodič
Hmotnost 9.4 kg

 

Vlastnosti

Automower Connect
Užijte si pohodlné ovládání své robotické sekačky Husqvara prostřednictvím chytrého telefonu s aplikací Husqvarna Automower Connect, se kterou můžete spravovat a monitorovat práci sekačky, což vám zajistí spolehlivé a špičkové posekání trávníku. Udělejte si péči o trávník tak bezstarostnou, jak je to jen možné s Automower Connect. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.
Bluetooth připojení nabízí dosah až 30 metrů. Mobilní komunikace a připojení k Wi-Fi poskytují pokrytí odkudkoli na světě, zatímco je sekačka připojena k Wi-Fi.
 
Systematické sečení trávy v úzkých průchodech
K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.
 
Snadné čištění
Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.
 
Protimrazová ochrana
Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
 
Timer podle počasí
Sekačka umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
 
Automatické zvládání průchodů
Husqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 
Tři startovací místa
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na třech různých místech podél naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.
 
Sečení po spirále
Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.
 
Sečení na místě
Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
 
Sekundární oblast
Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste ji mohli nastavit, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.
 
Profily
Použití profilů usnadňuje nastavení sečení, jestliže je jedna sekačka používána na více místech/zahradách. Při instalaci sekačky je pak snadné přepínat mezi různými nastaveními.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Výška sekání: 20 - 50 mm
Doba dobíjení: 60 min
Doba provozu na 1 nabití: 70 min
Pracovní kapacita: 600 m2
Hmotnost: 9,4 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 40 %

Automower Connect

Sečení po spirále a na místě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.