Aku vyžínač Aspire T28-P4A Husqvarna včetně baterie B45 a nabíječky

Kód: 9706202-04
4 499 Kč
Skladem

T28-P4A  - akumulátorový vyžínač, akumulátor Lion s napětím 18 V, šířka záběru 28 cm, hmotnost 4 kg.

V sadě s baterií P4A 18-B45 a nabíječkou P4A 18-C70.

Detailní informace

Detailní popis produktu

18V akumulátorový vyžínač s vysouváním dvou strun zajišťuje dokonalou údržbu okrajů trávníku s vysokou účinností.

Husqvarna Aspire T28-P4A je navržen pro malé prostory a jeho skladování usnadňuje přiložený hák. Rukojeť a teleskopickou hřídel lze nastavit pro pohodlnou pracovní polohu. Automatické vysouvání pro zajištění optimální délky struny při práci, kovový kryt na ochranu květinových záhonů a stromků a automatické vypínání pro zvýšení bezpečnosti, pokud je vyžínač ponechán bez dozoru.

Stejně jako všechny nástroje řady Husqvarna Aspire má vyžínač elegantní černou konstrukci doplněnou oranžovými detaily, které intuitivně navedou na všechna interaktivní místa. Akumulátorový systém 18V POWER FOR ALLIANCE nabízí flexibilitu a vyžaduje menší skladovací prostor, protože jeden akumulátor lze použít pro několik zahradních nástrojů různých značek.

Vyžínač T28-P4A je dodáván bez nosného popruhu, se strunovou hlavou A15B.

Technické parametry
Typ motoru PMDC (2-kartáčový)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 18 V
Šířka záběru 28 cm
Hmotnost bez baterie 2,6 kg

 

Vlastnosti

 • Kompaktní velikost - Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.
 • Kompaktní úložiště - Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.
 • Akumulátorový systém POWER FOR ALL - 18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.

 • Intuitivní ovládání - Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
 • Měkká rukojeť - Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire zajišťuje maximální pohodlí při práci.
 • Teleskopický hřídel - Vyžínač Husqvarna Aspire je vybaven nastavitelným teleskopickým hřídelem pro pohodlnou pracovní polohu a kompaktní uskladnění. Délku si můžete snadno nastavit podle svých potřeb a po dokončení práce hřídel jednoduše zkrátit pro inteligentnější uskladnění.
 • Vyžínací hlava se dvěma strunami - Dvě vyžínací struny vám umožní efektivněji tvarovat dokonalé okraje bez větší námahy. Při používání vyžínače Husqvarna Aspire se struna automaticky vysune při spuštění a během používání. Díky dvěma strunám vyžínač seká rychleji a přesněji a zajišťuje dokonalé výsledky i optimální výkon při každém použití.
 • Automatický posuv struny - Automatický posuv dvou strun zajistí optimální délku struny bez námahy a rovnoměrnější výsledek vyžínání než u vyžínačů s jednou strunou. Strunová hlava Husqvarna A15B funguje perfektně jak pro vyžínání, tak pro začišťování okrajů. Dokonalá volba pro všestranné a bezstarostné použití.
 • Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire - Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.
 • Nízká hladina hluku - Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Šíře záběru: 28 cm
Typ držadla: madlo D

Aspire

Vyžínač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.