Aku sekačka Aspire LC34-P4A Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9706483-03
Novinka
Značka: HUSQVARNA
8 799 Kč
Skladem

AKU sekačka. Výkon motoru 0,5 kW, šířka záběru 34 cm, výška sekání 25 - 65 mm, hmotnost 12 kg, pracovní kapacita do 500 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehká, skládací bateriová sekačka na trávu s nastavitelnou rukojetí, díky přiloženému háčku jde zavěsit na stěnu.

Akumulátorové nářadí Husqvarna Aspire bylo vyvinuto s ohledem na omezený prostor. To je důvod, proč je každý produkt dodáván s na míru vyrobeným úložným hákem, který lze namontovat přímo na stěnu nebo použít s úložním systémem Husqvarna Aspire. Tento úložný prostor na nářadí lze rozšířit o veškeré zahradní nářadí spolu s kolejnicovým systémem Aspire.

Sekačka je součástí POWER FOR ALL ALLIANCE a je kompatibilní s mnoha dalšími bateriemi a nabíječkami zúčastněných značek. To znamená, že si pro všechny produkty pro domácnost a zahradu stačí koupit pouze jednu baterii. 

Technické parametry
Výkon motoru 0,5 kW
Šířka záběru 34 cm
Výška sekání, min. - max. 25 - 65 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 4
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 500 m2
Mulčovací sada Nedodává se
Mulčovací ucpávka BioClip Součást balení
Systém pohonu Bez pojezdu
Materiál podvozku ABS plast
Objem sběrného koše 30 l
Hmotnost 11,8 kg

 

 Vlastnosti

 • Kompaktní velikostKompaktní rozměry, nízká hmotnost, výborné manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost.
 • Kompaktní úložiště - Vlastní úložný hák a konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire má nastavitelné, skládací a odnímatelné díly, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.
 • Akumulátorový systém POWER FOR ALL - 18V akumulátorový systém POWER FOR ALL pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro práce na zahradě. Kromě toho je akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.
 • Intuitivní ovládání - Elegantní černý design řady je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie - nastavitelné rukojeti a robustní materiály.
 • Teleskopická rukojeť - Snadno nastavitelná výška rukojeti pro lepší ergonomii
 • Vertikální uložení - Jednoduše složte rukojeť, abyste minimalizovali prostor pro skladování a přepravu. Skladujte výrobek na stěně/kolejnici nebo svisle na podlaze. Sběrný koš na trávu lze na stroji přehledně uložit.
 • Zvedací rukojeti - Přední a zadní rukojeti usnadňují zvedání v úložných prostorách, v autě nebo při přenášení po schodech.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
 • Centrální nastavení výšky sečení - Rychlé a snadné nastavení výšky sečení trávy. Jedna páka ovládá celé žací ústrojí.
 • Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní - digitální indikátor stavu akumulátoru přímo na displeji. Můžete tak efektivně plánovat své úkoly a nabíjet pouze tehdy, když to potřebujete.
 • Nízká hladina hluku - Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
 • Husqvarna Connect - Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Výstupní výkon: 0,5 kW
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 34 cm
Výška sekání: 25 - 65 mm
Boční výhoz: NE
Objem sběrného koše: 30 l
Hmotnost: 12 kg

LC34-P4A Husqvarna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.