Elektrický vozík Selvo 41000

Kód: S40505 S40643 S40619 S40736 Zvolte variantu
Pouze osobní odběr
Značka: SELVO
53 990 Kč 63 990 Kč 59 990 Kč 69 990 Kč od 53 990 Kč
více než týden více než týden více než týden více než týden Zvolte variantu
Varianta
Balancér SELVO 60V/48V pro gelové baterie ?

Čtyřkolový elektrický skútr se může chlubit elektromotorem s výjimečným výkonem 1000W. Silový převod plynule reaguje na otočení pravé rukojeti s ovladačem výkonu, a to i při rozjezdu či v kopci.
Selvo 41000 se hodí na nákup, k dojíždění do práce atd. Čtveřice velkých kol, spolu s kvalitním odpružením, zajištují výbornou stabilitu. Pro větší účinnost brždění jsou použity přední hydraulické kotoučové brzdy.
Jezděte důstojně a stylově i v provozu! Toto vozidlo je certifikováno jako jízdní kolo, díky svému designu se však jeví jako skútr.
Do výbavy vozíku patří
nabíjecí USB port, zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyřkolový elektrický skútr Selvo 41000 a jeho varianty jsou stabilní a snadno ovladatelné. S jejich obsluhou si poradí méně obratné osoby jako jsou senioři, osoby se zdravotním postižením apod. Hodí se k návratu do aktivního života i k dojíždění do práce, na nákup, na procházku se psem atd. Je možné snížit maximální rychlost a stroj se tak stává bezpečným i pro ty, kteří se jinak bojí jízdy na jakémkoliv vozidleNevadí, že neumíte jezdit na kole, nemusíte držet rovnováhu. Stabilitu zajišťuje široký rozchod kol, nízké těžiště, kvalitní odpružení a pneumatiky. I tak ale bez problému projedete běžnými dveřmi o šířce 80cm. Díky designu připomínajícímu motocykl si budete připadat důstojně a stylově i v provozu. Vozidlo je certifikováno jako jízdní kolo a v provozu se tak pohybujete jako cyklista se všemi povinnostmi a náležitostmi, které pro cyklisty platí. Skútr má zamykatelný úložný box a odkládací prostor na drobnosti.

Varianty vozíků:

Selvo 41000

Základní model s gelovou baterií bez balancéru. Pro jízdu delší než jednotky kilometrů je doporučeno přikoupit balancér k prodloužení životnosti baterií. Dojezd na jedno nabití až 50 km ( v závislosti na fyzikálních vlivech). Brzdy jsou 2 pákové nezávislé, přední hydraulické kotoučové. Baterii pro nabíjení nelze vyjmout, dobíjí se připojením nabíječky přímo na skútr.

Selvo 41000Li "lithium"

Varianta s kvalitní lithiovou baterií (LiFePO4), která nabízí až 10x delší životnost ( 3000 - 5000 nabíjecích cyklů) a je možné ji vyjmout ze stroje a nabíjet zvlášť v domácnosti. Pokud plánujete cestování v desítkách kilometrů nebo chcete ušetřit na výměně baterií, volte tuto variantu. Dojezd na jedno nabití až 55 km ( v závislosti na fyzikálních vlivech). Brzdy jsou 2 pákové nezávislé, přední hydraulické kotoučové. Tato varianta je navíc osazena velmi účinnými LED světly. 

Selvo 41000EB "el.brzda"

Varianta s automatickou (elektromagnetickou) brzdou. Zabrzdí když pustíte "plyn" i když nepoužijete páčku brzdy.  Necouvne při rozjezdu v kopci. Celkem 3 nezávislé brzdy. Baterii pro nabíjení nelze vyjmout, dobíjí se přímo na skútru.

 Selvo 41000Li-EB

Nejvyšší výbava a kombinace předchozích variant. 1000W motor se silovým převodem, lithiová vyjímatelná baterie (lze vyjmout a nabíjet zvlášť) a automatická (elektromagnetická) brzda. Ideální pokud potřebujete cestovat v desítkách kilometrů a zároveň si užívat komfort automatické brzdy. Tato varianta je navíc osazena velmi účinnými LED světly.

Proč použít balancér?

Dojezd na nabití je orientační hodnota úplného maxima při nové baterii a ideálních podmínkách. Mezi všemi výrobci je zvykem uvádět tuto maximální hodnotu, reálný dojezd je však kratší vlivem kopcovitosti terénu, zatížení, akcelerací, teploty a také kondice baterie. Baterie je potřeba chápat jako spotřební materiál výrobku, který je nutné po spotřebování vyměnit. Doba spotřebování přitom vždy závisí na údržbě a zacházení s baterií. Zejména platí, že čím méně se baterie vybijí, tím mají delší životnost v počtu cyklů. Olověná baterie tak může mít 1000 cyklů ale třeba i jen 100 nebo méně. Nejdůležitější rady k olověným bateriím jsou: 1.) nabíjet ihned po sebemenším vybití do plna 2.) co nejméně vybíjet, nikdy víc než 80% 3.) balancovat baterie vždy po větším vybití (rozhodně pokud je pod 50%), tedy vyrovnávat hladiny jednotlivých baterií uvnitř stroje. K tomuto je ideální automatický balancér, který vyrovnává baterie automaticky a stále.

 Hmotnost  126 kg
 Rozměry   150 x 70 x 102 cm
 Maximální rychlost  24 km/h
 Dojezd  až 50 km
 Motor  1000W (bezkartáčkový motor, silový převod)
 Baterie  60V 20AH (5*12V 20Ah)(1200Wh)
Čas dobíjení 6 - 8 hodin
Brzdy Přední – kotoučové hydraulické
  Zadní – bubnové
Kola Přední: 3.0-8
  zadní: 3.0-10
Rozvor kol 103 cm
Nosnost 150 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro dospělé a seniory
Záruka: 24
Hmotnost: 126 kg

SELVO 41000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: