Strunová hlava poloautomatická TAP´N GO T35 univerzální HUSQVARNA

Kód: 5784494-01
829 Kč
Skladem

Strunová hlava T35 Universal byla exkluzivně vyvinuta společností Husqvarna, má poloautomatický systém vysouvání struny, který nazýváme "Tap´n go" . Vyžínací struna je vysouvána automaticky, jakmile je strunová hlava přitlačena k zemi. S T35 Universal je dodávána sada adaptérů, které umožňují, aby byla tato strunová hlava nasazena na většinu strojů jiných značek.

"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strunová hlava T35 Universal byla exkluzivně vyvinuta společností Husqvarna, má poloautomatický systém vysouvání struny, který nazýváme "Tap´n go" . Vyžínací struna je vysouvána automaticky, jakmile je strunová hlava přitlačena k zemi. To znamená, že uživatel vždy kontroluje vysouvání struny a struna může být vysunuta v průběhu práce se strojem. Znamená to, že stroj nemusí být při vysouvání struny vypnut nebo sejmut s nosného postroje. S T35 Universal je dodávána sada adaptérů, které umožňují, aby byla tato strunová hlava nasazena na většinu strojů jiných značek.

Vhodné pro motory 30 - 42 ccm
Průměr struny: 2,4mm - max. 2,7 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Strunové hlavy a žací kotouče
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.