Aku vyžínač 325iLK Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9678501-03
11 990 Kč
Skladem

325iLK - vysoce výkonný kombinovaný aku vyžínač, šířka záběru 42 cm, celková délka 179 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 325iLK je velmi dobře vyvážený, vysoce výkonný, akumulátorový vyžínač Combi. Výkon odpovídá benzinovému motoru o objemu 25 ccm a má úroveň výkonu potřebnou k rychlejšímu a efektivnějšímu zvládnutí nejnáročnějších úkolů.

Nástroj lze používat s profesionální řadou vyžínacích nástavců Husqvarna, což z něj činí mimořádně flexibilní víceúčelový nástroj pro vyžínání trávy, prořezávání, zastřihování živých plotů, zarovnávání či začišťování. Lze jej používat s interním nebo externím akumulátorem, ať už na pásu nebo v batohu.

Vyžínač 325iLK je dodáván se strunovou hlavou T35 M10.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Šířka záběru 42 cm
Strunová hlava T35 M10
Hmotnost bez baterie 3,4 kg

 

  • Vyžínač se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

  • Snadné připojení výměnného nástavce - Snadná výměna příslušenství pro přizpůsobení výrobku různým úkolům.
  • Nastavitelná přední rukojeť - Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.
  • Nehlučný provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a umožňuje pracovat déle i na veřejných prostranstvích. Hladina hluku našich akumulátorových strojů je až o 13 dB(A) nižší než u benzínových strojů. Snížení o 3 dB(A) je obvykle vnímáno jako snížení hladiny hluku o polovinu.
  • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
  • Tap 'n Go - Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
  • Flexibilní akumulátorový systém - Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
  • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křovinořezy a vyžínače
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3,4 kg
Typ držadla: madlo D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.