Aku křovinořez 325iR Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705669-01
Výprodej
Značka: HUSQVARNA
10 799 Kč –7 %
Aku křovinořez 325iR Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
10 799 Kč –7 % 9 990 Kč
Skladem

325iR - křovinořez profesionální kvality, šířka záběru 42 cm, délka nosné trubky 1 436 mm, hmotnost 3,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento křovinořez profesionální kvality a výkonu si účinně poradí s hustou trávou a lehkými křovinami, a to za každého počasí.

Bezkomutátorový motor E-torq má aktivní chlazení pro maximální účinnost a je umístěn vzadu pro optimální vyvážení a ochranu motoru. Ergonomická rukojeť, digitální uživatelské rozhraní, vysoce kvalitní popruh a měkká rukojeť zvyšují komfort a pohodlí. Součástí dodávky je strunová hlava, kombinovaný kryt a kovový nůž na trávu, které zajistí pokaždé perfektní výsledky. Výrobek je součástí akumulátorového systému Husqvarna BLi-X 36V.

Křovinořez 325iR je dodáván se strunovou hlavou T35 M10, žacím kotoučem Grass 255-3-25,4 a nosným popruhem Balance 35.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Šířka záběru 42 cm
Délka nosné trubky 1 436 mm
Trávní kotouč Grass 255-3
Strunová hlava T35 M10
Nosný popruh Balance 35
Hmotnost bez baterie 3,5kg

 

 • Křovinořez se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Optimalizovaný hřídel a převody - Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
 • Bezkartáčový motor E-TORQ - Motory E-TORQ vyvinuté společností Husqvarna jsou dokonale přizpůsobeny pro každou aplikaci. Bezkartáčový design minimalizuje počet pohyblivých součástí a motory jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné a dlouhodobé profesionální použití. Jsou zcela bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti výrobku.
 • Pohodlná pracovní poloha - Práce se strojem vybaveným popruhem a oky poskytuje pohodlnou pracovní pozici.
 • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Uživatelsky přívětivá klávesnice - Naše výrobky jsme promyšleně navrhli se snadno ovladatelnou a intuitivní klávesnicí. To vám umožní optimalizovat svůj čas a výkon vašeho výrbku pouhým stisknutím tlačítka. Výrobek je vybaven LED indikátory ukazujícími stav akumulátoru.
 • Tap 'n Go - Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • 3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu - Díky třem rychlostním režimům můžete výkon přizpůsobit danému úkolu, a maximalizovat tak dobu provozu.
 • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křovinořezy a vyžínače
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3,5 kg
Typ držadla: dvě rukojeti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.