Automower 430X NERA Husqvarna

Kód: 9705352-11
89 999 Kč –8 %
Automower 430X Husqvarna NERA
89 999 Kč –8 % 81 990 Kč
Skladem

Robotická sekačka pro členité trávníky do rozlohy 3200 m2. Virtuální ohraničení pomocí aplikace Automower Connect. Zvládne prudké svahy se sklonem až 50 %. Dokáže detekovat překážku a vyhnout se jí a zvládne sekání úzkých průchodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna Automower 430X NERA je robotická sekačka na členité trávníky o ploše do 3 200 m².

Přesného sečení dosáhnete virtuálním ohraničením pomocí aplikace Automower Connect a doplňkové sady modulu Husqvarna EPOS, nehrozí tak poškození vodiče. Chytré funkce, jako je vyhýbání se objektům, snižují riziko neplánovaného zastavení a díky virtuální mapě vytvořené pomocí GPS lze řídit zóny pomocí systému Automower Zone Control. Díky tomu můžete snadno upravovat péči o trávník prostřednictvím mobilního telefonu a vytvářet pracovní oblasti s různým nastavením a dočasné zakázané.

Sekačku 430X NERA lze také integrovat s vaší chytrou domácností, takže můžete používat hlasové ovládání pomocí Alexa nebo Google Home či využít postupů IFTTT.

Technické parametry
Doporučená pracovní plocha 3200 m2
Šířka / výška sekání 24 cm / 2 - 6 cm
Typ baterie Li-Ion
Kapacita baterie 18 V / 5.0 Ah
Přibližný čas nabíjení 40 min
Přibližná doba sekání na jedno nabití 100 min
Hmotnost 14.6 kg
Maximální sklon sekané plochy až 50 % / 27°
Typ ohraničení Vodič
Bezdrátové připojení Bluetooth, Celulární , Wi-Fi
Řízení pomocí aplikace Automower Connect
GPS sledování ANO
Alarm / PIN kód ANO / ANO
Náhradní břity v balení 6 ks

 

 Vlastnosti

 • Možnost instalace bez vodičů - Řada sekaček Automower NERA se systémem Husqvarna EPOS nabízí svobodu zcela přizpůsobitelné údržby trávníku díky vytvoření virtuálních hranic prostřednictvím satelitní technologie namísto fyzických vodičů.
 • Automower Zone Control s technologií AIM - Funkce Automower Zone Control umožňuje snadno vytvářet pracovní oblasti s různými nastaveními a dočasnými zakázanými zónami. Poskytuje větší kontrolu nad trávníkem, takže můžete pro každou oblast použít jiný plán a výšku sečení nebo robotické sekačce zabránit v sečení vybraných oblastí.
 • Detekce a vyhýbání se překážkám - Integrovaný radar pomáhá sekačce detekovat předměty a vyhýbat se jim, což snižuje riziko neplánovaných zastavení. Režim detekce snižuje rychlost a zmírňuje kolize a díky režimu vyhýbání sekačka odbočí a vyhne se nárazu.
 • Automower Connect - Vychutnejte si pohodlí dálkového ovládání ze smartphonu pomocí aplikace Husqvarna Automower Connect. Mimo jiné můžete robotickou sekačku Husqvarna spravovat a monitorovat, měnit její nastavení a získat snadný přístup k informacím a tipům, díky nimž bude údržba trávníku bezstarostná. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.
 • Navigace s pomocí GPS - zajišťuje rovnoměrné sečení celé vaší zahrady. Nejprve systém vytvoří mapu trávníku, včetně míst instalace ohraničujícího a naváděcího vodiče. Sekačka Husqvarna Automower poté odpovídajícím způsobem upraví svůj vzor sečení, aby zajistila vynikající výsledek sečení.
 • Vynikající interakce - Je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekaček Husqvarna Automower s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, které umožňuje používat hlasové příkazy, jako je spuštění, zastavení a zaparkování, získávat aktualizace stavu sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, používat jej v postupech IFTTT a využívat další možnosti. Pomocí aplikace Automower Connect můžete také robotickou sekačku integrovat do systému Gardena Smart System a provádět sečení a zavlažování společně.
 • Chytré připojení pomocí IFTTT - Pomocí funkce Chytrá propojení v aplikaci Automower Connect nebo vytvořením vlastních flexibilních postupů ve službě IFTTT můžete sekačku Automower ještě více integrovat do své chytré domácnosti. Chcete například, aby se sekačka zaparkovala, když se děti vrátí ze školy nebo když má podle předpovědi silně pršet? Nebo se má dokonale synchronizovat s počasím? Vytváření apletů IFTTT („If This, Then That“, tedy „Pokud tohle, pak támhle“) je zdarma a jejich používání je snadné.
 • Ochrana proti krádeži pomocí GPS - Sekačka je vybavena modulem GPS pro sledování aktuální polohy sekačky, které minimalizuje riziko krádeže. Do vašeho zařízení budou prostřednictvím aplikace Automower Connect zasílána oznámení, díky nimž budete vždy vědět, kde se sekačka nachází.
 • Automower Access - Rozhraní Automower Access s barevným displejem ve vysokém rozlišení, ovládacím kolečkem a indikátory stavu nabízí plynulé a intuitivní ovládání sekačky. Designové provedení s ikonami se intuitivně integruje s aplikací Automower Connect a poskytuje jednoduché uživatelské prostředí.
 • Port pro příslušenství sekačky Automower - Port pro připojení příslušenství je k dispozici v řadě sekaček Automower NERA a lze díky němu používat další funkce a technologie. Jedním z příkladů je sada modulu Husqvarna EPOS, která nabízí možnost bezdrátové instalace pro přizpůsobení trávníku.
 • Technologie Husqvarna AIM (AutomowerInteligentní mapování) - využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower Connect.
 • Automower X-Line - Husqvarna Automower X-Line je nejlépe vybavená řada, navržená pro ty, kteří chtějí špičkovou robotickou sekačku na trávu. Je vybavena balíčkem funkcí X-Line, včetně aplikace Automower Connect s GPS sledováním pro případ krádeže, navigací s pomocí GPS, LED světlomety, předním pryžovým nárazníkem a designem karoserie X-Line.
 • GeoFence - Pokud sekačka opustí vymezenou oblast, budete na to v aplikaci upozorněni, čímž se minimalizuje riziko krádeže. Pomocí aplikace Automower Connect jednoduše definujte oblast GeoFence a vždy budete vědět, kde se sekačka nachází.
 • FOTA - bezdrátová aktualizace firmware - Pomocí aplikace Automower Connect můžete snadno aktualizovat software a využívat nové funkce a aktualizace.
 • Protimrazová ochrana - Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
 • Rewilding Mode - Režim Biodiverzita je navržen tak, aby do vaší zahrady vrátil přírodu. Po aktivaci automaticky vyčlení 10 % vašeho trávníku jako zónu biodiverzity. Sekačka Automower ponechá tuto oblast nedotčenou po libovolně dlouhou dobu. Vy přitom můžete kdykoli změnit její velikost a tvar nebo zónu přesunout či odstranit. Pro použití v tomto režimu je třeba instalace ohraničujícího vodiče.
 • Automatické zvládání průchodůHusqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 • Timer podle počasí - Sekačka Husqvarna Automower umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
 • Sečení na místě - Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
 • Funkce TargetHeight pro lepší kvalitu trávníku - Pro lepší kvalitu trávníku funkce TargetHeight snižuje automaticky výšku sečení z MAX na definovanou výšku po dobu 10 dnů.
 • Sečení po spirále - Pro efektivní sekání v oblastech s vysokou trávou lze aktivovat režimy sečení na místě nebo sečení po spirále. Když je aktivována funkce sečení po spirále, senzory žacího kotouče rozpoznají, když sekačka vjede do oblasti s vyšší trávou, a automaticky přepnou technologii sečení na systematický spirálový vzor. Režim Sečení na místě je určen pro rychlé sečení menší plochy s vyšší trávou. To je zvláště užitečné pro místa například pod zahradním nábytkem poté, co ho odstraníte. Umístěte sekačku na požadovanou plochu a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení přejde do automatického režimu.
 • Profily - Vytvořte si několik profilů s individuálním nastavením, což usnadňuje používání sekačky na několika místech. Pojmenováním profilů a instalací si usnadníte přepínání mezi různými nastaveními přímo v menu sekačky.
 • Elektricky ovládané nastavení výšky sečení - umožňuje pohodlně nastavit požadovanou výšku pomocí aplikace Husqvarna Automower Connect. Toto nastavení je dostupné také v hlavní nabídce sekačky.
 • Snadné čištění - Vnější a spodní část robotické sekačky můžete jednoduše omývat zahradní hadicí. Odnímatelný horní kryt a tělo pro snadné čištění a přístup.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 65 min
Doba provozu na 1 nabití: 135 min
Pracovní kapacita: 3200 m2
Hmotnost: 13,2 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 50 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.