Vřetenové sekačky - nejdokonalejší údržba trávníku

Jste perfekcionista a chcete dokonalý trávník? Nebo se prostě jenom rádi staráte o zahradu a chcete pro ni to nejlepší? Pak určitě vyzkoušejte vřetenové sekačky, pokud jste to ještě nezkusili. Ty zabezpečují doposud nejohleduplnější a nejšetrnější způsob sekání vůbec.
Vřetenové sekačky se využívají i pro sekání a úpravu golfových, fotbalových a dalších sportovních hřišť, jež často obdivujeme pro precizně upravený trávník. Vřetenové sekačky totiž vytváří přesné střihy a charakteristické pruhy.

the-ball-488708_1280

V čem tkví jejich výjimečnost? Od ostatních sekaček na trávu se liší v tom, že vřeteno sekačky trávu neseká, ale lehce střihá - jako nůžky. Vzniká tím pádem přesný a čistý řez, díky kterému je trávník svěžejší, čistější a pohlednější. Konečky trávy totiž nezasychají a nejsou roztřepené, jako při klasickém sekání, ale jsou krásně husté a zelené, a ne nezdravě žluté.
Gró této technologie zabezpečuje válec, který se při sekání otáčí a vytváří tak jednoduchý a velice chytrý způsob střihání. Technologie je známá již přes 160 let a nejeden odborník využívá těchto strojů. A to nejenom kvůli šetrnosti při sekání. Sekačky jsou navíc extrémně tiché a lehké, co oceníte obzvlášť pokud sečete často, nebo máte nervózní sousedy.

Vřetenové sekačky mají ještě další přednosti. Velice jednoduše se udržují, ovládání těchto strojů s často robustní konstrukcí je více než intuitivní a hlavně fungují i bez jakýchkoli škodlivých emisí – jsou tedy přírodní volba č.1.

zahrada

Tento spolehlivý zahradní sluha s dlouhou životností tvoří údernou dvojici s košem na trávu, který má dostatečnou kapacitu i na rozsáhlejší trávníky a může se jednoduše skladovat díky možnosti sklopení.
Věříme, že jsme vás přesvědčili, že vřetenové sekačky jsou ta správná volba. Docilte tedy i vy pravidelným a správným sekáním „kobercového efektu“ na vašem trávníku, ať je chození bosky po něm požitek a relaxace – vybírejte vřetenové sekačky či příslušenství od značek Gardena, Allett či Husqvarna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení