Aku sekačka LC 142iS Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705419-01
13 999 Kč –11 %
Aku sekačka LC 142iS Husqvarna
13 999 Kč –11 % 12 390 Kč
do 3 dnů

AKU sekačka. Výkon motoru 0,55 kW, šířka záběru 42 cm, výška sekání 25 - 75 mm, hmotnost 19 kg, pracovní kapacita do 500 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna LC 142i je lehká akumulátorová sekačka na trávu se snadným startováním, vlastním pojezdem a intuitivním ovládáním pro perfektně střižený trávník.

Je ideální pro sečení malých až středně velkých ploch nebo menších členitých zahrad. Má úsporný režim Save pro delší dobu provozu s menší spotřebou energie. Kompatibilní s 36 V akumulátorovým systémem Husqvarna.

Technické parametry
Výkon motoru 0,55 kW
Šířka záběru 42 cm
Výška sekání, min. - max. 25 - 75 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 7
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 500 m2
Mulčovací sada K dispozici jako příslušenství
Mulčovací ucpávka BioClip Ne
Systém pohonu S vlastním pohonem, 1 rychlost
Materiál podvozku ABS plast
Objem sběrného koše 50 l
Hmotnost 19 kg

 

 • Sekačka dodána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
 • Zvedací rukojeti přední a zadní - Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
 • Centrální nastavení výšky sečení - Snadné a rychlé nastavení výšky sečení trávy. Jedna páčka ovládá celé žací ústrojí.
 • Sklopná rukojeť - pro snadné uskladnění a přepravu.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
 • Režim úspory energie savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Snadné startování - Ovládací páka přítomnosti obsluhy a její pojistka zajišťují snadné spuštění a zastavení bez rizika náhodného spuštění. Pro zahájení sečení jednoduše uvolněte pojistku ovládací páky a stiskněte páku. Když uvolníte obě ruce z ovládací páky, motor se okamžitě zastaví.
 • Složená sekačka zabírá minimální úložný prostor - Díky sklopné rukojeti může výrobek získat kompaktnější tvar, a zabrat tak méně místa při uskladnění.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: 1 rychlostní
Šíře záběru: 42 cm
Výška sekání: 25 - 75 mm
Objem sběrného koše: 50 l
Hmotnost: 19 kg

LC 142iS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.