Aku sekačka LC 142i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705418-01
12 299 Kč –21 %
Aku sekačka LC 142i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
12 299 Kč –21 % 9 699 Kč
Skladem

AKU sekačka. Výkon motoru 0,55 kW, šířka záběru 42 cm, výška sekání 25 - 75 mm, hmotnost 17 kg, pracovní kapacita do 500 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorová sekačka se snadným startováním, ideální pro sečení malých až středně velkých ploch nebo menších členitých zahrad.

Husqvarna LC 142i je kompaktní a lehká akumulátorová sekačka na trávu s intuitivním ovládáním, je vybavena úsporným režimem Save pro delší dobu provozu s menší spotřebou energie. Kompatibilní s naším 36 V akumulátorovým systémem.

Technické parametry
Výkon motoru 0,55 kW
Šířka záběru 42 cm
Výška sekání, min. - max. 25 - 75 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 7
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 500 m2
Mulčovací sada K dispozici jako příslušenství
Mulčovací ucpávka BioClip Ne
Systém pohonu Bez pojezdu
Materiál podvozku ABS plast
Objem sběrného koše 50 l
Hmotnost 17 kg

 

 • Sekačka je dodávána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
 • Zvedací rukojeti přední a zadní - Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
 • Centrální nastavení výšky sečení - Snadné a rychlé nastavení výšky sečení trávy. Jedna páčka ovládá celé žací ústrojí.
 • Sklopná rukojeť - pro snadné uskladnění a přepravu.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
 • Režim úspory energie savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Snadné startování - Ovládací páka přítomnosti obsluhy a její pojistka zajišťují snadné spuštění a zastavení bez rizika náhodného spuštění. Pro zahájení sečení jednoduše uvolněte pojistku ovládací páky a stiskněte páku. Když uvolníte obě ruce z ovládací páky, motor se okamžitě zastaví.
 • Složená sekačka zabírá minimální úložný prostor - Díky sklopné rukojeti může výrobek získat kompaktnější tvar, a zabrat tak méně místa při uskladnění.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 42 cm
Výška sekání: 25 - 75 mm
Objem sběrného koše: 50 l
Hmotnost: 17 kg

LC 142i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.