Aku sekačka LC 353iVX Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9678620-01
21 499 Kč –7 % 19 790 Kč
Skladem

AKU sekačka. Výkon motoru 0,9 kW, šířka záběru 53 cm, výška sekání 20 - 75 mm, hmotnost 28 kg, pracovní kapacita do 1 000 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka na trávu se záběrem 53cm a 2 sloty pro akumulátory, kompatibilní se všemi akumulátory Husqvarna pro větší pohodlí, hospodárnost a delší provozní dobu.

Tichý a efektivní provoz s nulovými emisemi. Ergonomický design zahrnuje intuitivní klávesnici, jednoduché nastavení výšky sečení a snadné manévrování. Sekačka má vlastní pohon pro snadnější sečení středně velkých trávníků. Připojení Bluetooth poskytuje uživatelům data a informace o výrobku a umožňuje efektivnější servis.

Technické parametry
Výkon motoru 0,9 kW
Šířka záběru 53 cm
Výška sekání, min. - max. 20 - 75 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 1 000 m2
Mulčovací sada K dispozici jako příslušenství
Mulčovací ucpávka BioClip Ne
Systém pohonu S vlastním pohonem, variabilní rychlost
Materiál podvozku Kompozit
Objem sběrného koše 60 l
Hmotnost 28 kg

 

 • Sekačka dodána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Intuitivní klávesnice - Intuitivní a snadno použitelná klávesnice se všemi informacemi na jednom místě pro pohodlné ovládání.
 • Zvedací rukojeti přední a zadní - Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
 • Centrální nastavení výšky sečení - Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
 • Variabilní rychlost pojezdu - Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
 • Dva sloty na akumulátory - Dva akumulátory zajišťují dlouhou dobu provozu a možnost pracovat efektivněji s menším počtem přerušení.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
 • Režim úspory energie savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
 • Jednoduché nastavení výšky rukojeti - Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
 • Husqvarna Connect - Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
 • Jednoduché složení rukojeti - Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Variabilní rychlost
Boční výhoz: NE
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.