Aku sekačka LC 247i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705420-01
15 999 Kč –9 %
Aku sekačka LC 247i Husqvarna
15 999 Kč –9 % 14 490 Kč
Skladem

AKU sekačka. Výkon motoru 0,75 kW, šířka záběru 47 cm, výška sekání 25 - 75 mm, hmotnost 24,5 kg, pracovní kapacita do 800 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorová sekačka na trávu Husqvarna LC 247i má šířku sečení 47cm a dva sloty pro akumulátory, je vhodná pro středně velké trávníky.

Je vybavena režimem savE pro maximální dobu provozu při sečení a funkcí PowerBoost pro efektivní posečení hustší trávy. Nastavitelná řídítka, snadno dostupná páka na řídítkách a rychlé a jednoduché nastavení výšky sečení zajišťují skvělou ergonomii. Řídítka a sběrný koš lze sklopit pro lepší skladování.

Technické parametry
Výkon motoru 0,75 kW
Šířka záběru 47 cm
Výška sekání, min. - max. 25 - 75 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 800 m2
Mulčovací sada K dispozici jako příslušenství
Mulčovací ucpávka BioClip Ne
Systém pohonu Bez pojezdu
Materiál podvozku Kompozit
Objem sběrného koše 55 l
Hmotnost 24,5 kg

 

 • Sekačka dodána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
 • Jednoduché nastavení výšky rukojeti - Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
 • Zvedací rukojeti přední a zadní - Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
 • Centrální nastavení výšky sečení - Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
 • Jednoduché složení rukojeti - Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
 • Dva sloty na akumulátory - Dva akumulátory zajišťují dlouhou dobu provozu a možnost pracovat efektivněji s menším počtem přerušení.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Intuitivní klávesnice - Intuitivní a snadno použitelná klávesnice se všemi informacemi na jednom místě pro pohodlné ovládání.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 47 cm
Výška sekání: 25 - 75 mm / 6 poloh
Objem sběrného koše: 55 l
Hmotnost: 24,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.