Traktor SECO Goliath 4x4

Kód: S536027044533
Pouze osobní odběr
289 900 Kč
dlouhodobě nedostupné

Goliath je zejména určený k mulčování neudržovaných, náletových a jiných zanedbaných ploch. S lehkostí zvládne posekat náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. V celé Evropě je potom oblíben zejména pro jeho jedinečné vlastnosti při údržbě příkopů silnic, sjezdových tratí, koryt řek a rybníků, vysekávání trávy v lesnických školkách, ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktor se speciálním trubkovým rámem a volitelným žacím ústrojím se záběrem 92 cm, 110 cm, 132 cm. Žací ústrojí s volnými břity je určeno pro sečení zanedbaných náletových ploch. S lehkostí zvládne posekat rákos, keře či nálety do průměru cca 4 cm. Je vybaven profesionálním motorem Kawasaki o výkonu 26 koní profesionálním pohonem 4x4 s mechanickou uzávěrkou diferenciálu. Výška sečení je nastavitelná v rozmezí 50 - 130 mm. Možnost připojení pasivního i aktivního příslušenství.
 
Cena je uvedena bez žacího ústrojí.
Výrobce motoru, typ motoru Kawasaki, dvouválec FS730V
Výkon 19.2kW / 26HP
Zdvihový objem válce 726 ccm
Typ mazání motoru tlakové čerpadlem
Elektromagnetický tempomat ANO
Šířka sekání 92, 110, 132 cm
Hmotnost 377 kg
Uzávěrka diferenciálu ANO

 

        

      

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní traktory
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Šíře záběru: 92, 110, 132 cm
Výrobce motoru: Kawasaki
Hmotnost: 377 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.