Šroubový zvedák SECO

Kód: S000000002178
Tip Pouze osobní odběr
3 800 Kč
Skladem
Tímto typem zvedáku se zahradní traktor vyzdvihne za zadní kola. Zvedání zajišťuje vysokopevnostní šroub a matice. Boční strana traktoru je vyzdvižena do výše 75 cm
Max. nosnost zvedáku: 400 kg
Hmotnost zvedáku: 12,5 kg 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis stroje

Šroubový zvedák je tvořen trubkovým rámem, který je na jednom konci opatřen podpěrnou tyčí, kolem které se může naklánět vůči zemi. Na druhé straně rámu je uložena matice, kterou prochází šroub. Šroub je na horní straně zakončen klikou a šestihranem pro vrtačku. Spodní konec se opírá o misku spodního rámu zvedáku. otáčení kliky se šroubovým mechanismem převádí na naklonění rámu.

Určení výrobku

Šroubový zvedák je určen k bočnímu nadzvednutí zahradního traktoru, jehož celková hmotnost nepřevyšuje 400kg, za účelem provedení údržby. Zvedák je určen pro zvedání traktoru za zadní nápravu (nevýklopnou) nebo přední nápravu, která však nesmí být výklopná. Průměr pneumatik zdvihané nápravy musí být 400 až 500mm a vnější šířka zdvihané nápravy 870 až 1050mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství - traktory a ridery
Záruka: 24
Hmotnost: 12,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Dotaz : https://www.gardentech.cz/prislusenstvi-traktory-a-ridery/sroubovy-zvedak-seco/ 22.4.2024 09:32
Dobrý den, jaka je maximalni šíře najezdu , je to i pro sekacky šíře (rozvor kol) 90cm , Jde u zvedaku oddělat klika a použít akuvrtačku.? Děkuji za informace.
Odpovědět

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.