Sklopný vozík NT-2 černý SECO

Kód: S536058104002
Pouze osobní odběr
11 000 Kč
do 3 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklopný vozík je výborným pomocníkem pro odvoz trávy, dřeva, stavebních materiálů, zahradního odpadu apod. Korba vozíku je sklopná a má výklopné zadní čelo. Travní dezén pneumatik zaručí ochranu trávníku.
Nosnost 200 kg.
Rozměry ložné plochy (D x Š x V) 1 050 x 770 x 300 mm
Lze připojit na všechny typy traktoru. Pro připojení vozíku k modelu CROSSJET si musíte dokoupit závěs, u modelu Starjet je závěs na vozík v ceně stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství - traktory a ridery
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.