Traktor SECO Starjet P3

Kód: S536026051036
Tip Pouze osobní odběr
134 900 Kč
do týdne

Stroj primárně určený k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Ze široké nabídky modelů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý. Starjet denně používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní a snadno ovladatelný traktor vhodný pro údržbu středně velkých pravidelně udržovaných travnatých ploch. Je vybaven profesionálním motorem Briggs & Stratton Professional series 8240 o výkonu 22 koní a profesionálním hydrostatickou převodovkou s manuální uzávěrkou diferenciálu. Záběr žacího ústrojí je 102 cm. Možnost nastavení výšky v 7 polohách v rozmezí 30 - 90 mm. Sběrný koš má objem 320 litrů. Pro dlouhodobou práci obsahuje 11,9-ti litrovou palivovou nádrž. Doporučujeme využívat pro pozemky o rozloze do 20.000 m2.
 
Výrobce motoru, typ motoru Briggs & Stratton, dvouválec Intek 7220
Výkon 22 HP
Zdvihový objem válce 656 cm3
Typ mazání motoru tlakové - čerpadlem
Elektromagnetický tempomat volitelné příslušenství
Šířka sekání 102 cm
Hmotnost 271 kg
Objem sběrného koše 320 l

                     

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Traktory Seco
Záruka: 24
Objem válce: 656 ccm
Šíře záběru: 102 cm
Výška sekání: 30 - 90 mm
Objem sběrného koše: 320 l
Výrobce motoru: Briggs & Stratton
Hmotnost: 271 kg

Zahradní traktor SECO P3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.