Automower 405X Husqvarna

Kód: 9704562-11
50 999 Kč –5 %
Automower405X
50 999 Kč –5 % 47 990 Kč
Skladem

Husqvarna Automower® 405X je vhodný pro údržbu menších trávníků do rozlohy až 600 m2 a díky systematickému sečení poseká trávu v úzkých průchodech, zvládá sečení ve svahu až do sklonu 40 %. Sekačka je vybavena aplikací Automower® Connect@Home se sledováním krádeže GPS a navigací s pomocí GPS, dále také LED světlomety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna Automower® 405X je model v řadě X-line, vhodný pro údržbu menších členitých trávníků do rozlohy až 600 m2 včetně úzkých průchodů se svahy až do sklonu 40 %. Sekačka je vybavena komfortními funkcemi, jako jsou elektrické nastavení výšky sečení, funkce TargetHeight, ochrana proti mrazu, časovač podle počasí, s předními LED světlomety, předním nárazníkem a speciálními barevnými kryty kol. Sekačka je vybavena aplikací Automower® Connect@Home se sledováním krádeže GPS a navigací s pomocí GPS. Funkce FOTA umožňuje automatickou aktualizaci firmwaru vzduchem. Sekačku lze snadno čistit a omývat hadicí.

Technické parametry
Pracovní kapacita 600 m2
Maximální sklon pracovní plochy 40 %
Šířka záběru 22 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 50 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 50 min
Typická doba nabíjení 60 min
GPS sledování pro případ odcizení ANO
GPS asistovaná navigace ANO
Connect@Home (připojení Bluetooth) ANO
Instalace bez vodičů NE
Hmotnost 9.7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky

Automower Connect

Sečení na místě a po spirále

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.