Křovinořez s dělenou hřídelí Honda UMC 425

Kód: H71210
12 990 Kč –4 %
Křovinořez s dělenou hřídelí Honda UMC 425
12 990 Kč –4 % 12 490 Kč
do 3 dnů

Křovinořezy Honda bodují zejména díky příjemnému ovládání a pohodlné a snadné práci. Vynikají spolehlivostí, snadnou údržbou a hlavně velmi snadným startováním motoru s kultivovaným chodem. Neobtěžují své okolí a sousedy nadměrným hlukem a díky čtytaktnímu motoru ani zápachem výfukových spalin, charakteristických pro dvoutaktní motory. Systém Versatool TM, je (na rozdíl od běžného křovinořezu) v kombinaci s širokou nabídkou dostupných nástavců celoročně využitelný stroj. Obsáhnete tedy ohromnou šíři různých zahradních činností, jako jsou kromě sečení pomocí strunové hlavy nebo různých kotoučů i úprava živých plotů, pěstěných trávníků, korun stromů či úklid spadaného listí, prachu nebo čerstvě napadaného sněhu na chodníkách kolem domu. Stroj Honda Versatool TM je díky možnosti odpojení nástavce nenáročný i pro transport a uskladnění. Inovativní spojovací systémPush & Click“ zajišťuje snadné rozpojení a spojení hnací hřídele křovinořezu. Důležitým faktem je, že nástavec nelze nasadit jinak než správně. Nemůže tedy dojít k nechtěnému poškození způsobeným nesprávným nebo neúplným nasazením nástavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křovinořezy Honda bodují zejména díky příjemnému ovládání a pohodlné a snadné práci. Vynikají spolehlivostí, snadnou údržbou a hlavně velmi snadným startováním motoru s kultivovaným chodem. Neobtěžují své okolí a sousedy nadměrným hlukem a díky čtytaktnímu motoru ani zápachem výfukových spalin, charakteristických pro dvoutaktní motory.

Systém Versatool TM, je (na rozdíl od běžného křovinořezu) v kombinaci s širokou nabídkou dostupných nástavců celoročně využitelný stroj. Obsáhnete tedy ohromnou šíři různých zahradních činností, jako jsou kromě sečení pomocí strunové hlavy nebo různých kotoučů i úprava živých plotů, pěstěných trávníků, korun stromů či úklid spadaného listí, prachu nebo čerstvě napadaného sněhu na chodníkách kolem domu. Stroj Honda Versatool TM je díky možnosti odpojení nástavce nenáročný i pro transport a uskladnění.
Inovativní spojovací systémPush & Click“ zajišťuje snadné rozpojení a spojení hnací hřídele křovinořezu. Důležitým faktem je, že nástavec nelze nasadit jinak než správně. Nemůže tedy dojít k nechtěnému poškození způsobeným nesprávným nebo neúplným nasazením nástavce.

Charakteristické vlastnosti:
Komfortní obsluha a ovládání
-
4-taktní technologie se stálým výkonem a kroutícím momentem, nutným pro práci i ve ztížených podmínkách.
Komfortní madla - povrch rukojeti je v místě úchopu potažen měkčenou gumou.
Antivibrační spojka - spojka je složena ze dvou částí, kdy je mezi obě části vložena absorbční vložka pohlcující vibrace, které pak nejsou dále přenášeny na ovládací rukojeti.
Mini 4-taktní motor - Lehký start. S hodnotou 7,2 kg nutnou pro zatažení startovací šňůry pro nastartování motoru je start bezkonkurenčně nejlehčí ve srovnání s jinými motory srovnatelných velikostí.
Nízká hlučnost - díky nízko posazenému vlnovému spektru hluku je pro uživatele zvuk 4-taktní Hondy příjemnější a snesitelnější již od samotného nastartování.
Snížené provozní náklady a snadná údržba - pro 4-taktní motory není nutné připravovat směs benzínu s olejem.
Nízká spotřeba paliva a delší akční provozní doba - nízký zápach, emise a kouřivost. Díky spalování čistého automobilového benzínu bez příměsi oleje jsou kouřivost a emise až o 80% nižší než u dvoutaktních motorů v dané třídě.
Šesti-drážková náhonová hřídel - toto konstrukční řešení zaručuje maximální míru přenosu síly od motoru na pracovní nástroj oproti nespolehlivému, klínkovému spojení.
Versatool TM pracovní nástavce - největší předností je úplná nabídka různých pracovních nástavců od řetězové prořezávací pily přes foukač, zařezávač trávníku až po minirotavátor.

Ergonomická oblouková ovládací rukojeť zaručuje kompletní ovladatelnost a obratnost v rozsahu 360° i ve stísněných prostorách, kam se kolová sekačka nedostane. Ideální při likvidaci dřevin a porostů v těžko dostupných a úzkých místech, prořezávání korun stromů ze země, či při zastřihávání živých plotů.

 

Nástavce:

Žací nástavec - strunová hlava či třízubý žací kotouč
N
ůžky na živý plot - samotný pracovní nástroj nebo v prodloužené verzi na 60 cm nástavci. Naklápěním, lze jednoduše měnit pracovní úhel lišty. Břity jsou samoostřící a jsou chráněny proti vylomení.
Ř
etězová prořezávací pila - díky ohromnému a stabilnímu kroutícímu momentu 4-taktního motoru i v nízkých otáčkách získáváte dokonalý nástroj pro bezpečné prořezávání větví ze země.
F
oukač - poskytne silný a přesně směrovaný tok vzduchu rovnoběžně se zemským povrchem tak, že nedochází k odklánění toku vzduchu nežádoucím směrem. Díky nasávacímu otvoru v horní části foukače nedochází k ucpávání.
Z
ařezávač trávníku - Elegantního začištění a zarovnání trávníku snadno docílíte při použití tohoto nástavce. Pracovní nůž zařezávače je vyroben z vysoce odolné ocele a ulehčí Vám dlouhodobou těžkou práci se zarovnáváním hrany travních ploch.
M
inirotavátor - jste-li vlastníky malých záhonků, zajisté oceníte kompaktnost a přesnost nástavce s minirotavátorem pro kypření půdy na malých záhonech. Dostatečný výkon poskytuje silný, 4-taktní motor.
Prodlužovací nástavce - pro zvětšení dosahu jsou k dispozici dva prodlužovací nástavce - 50 cm a 100 cm prodlužovací nástavce poskytují dostatečnou míru dosahu pracovních nástavců jako jsou nůžky na živý plot nebo řetězová prořezávací pila.

 

 

Technické parametry

 

Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHC
Zdvihový objem 25 cm3
Model motoru GX 25
Jmenovitý výkon motoru  0,72 / 7000 kW/min-1
Objem palivové nádrže 0,58 litrů
Objem olejové náplně 0,08 litrů
Typ přenosu síly Antivibrační odstředivá spojka
Typ náhonu Pevná hřídel
Typ ovládací rukojeti Oblouková rukojeť
Pracovní nástroje viz přehled nástavců
Postroj Jednoramenní popruh
Rozměry stroje (D x Š x V) 113 x 31 x 25 cm
Suchá hmotnost 5,6 kg
Další vybavení Inovativní systém napojení pracovního nástroje


Křovinořez Hoda UMC 425


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křovinořezy Honda
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Objem válce: 25 ccm
Výstupní výkon: 0,72 kW
Hmotnost: 5,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: