Elektrocentrála EU 10i HONDA – 1kW

Kód: H715270
Tip
Značka: HONDA
37 990 Kč
Skladem

Lehká kufříková jednofázová elektrocentrála s invertorem. Rozměry 451 x 242 x 379 mm, výkon 1 kW, hmotnost 13 kg.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 451 x 242 x 379
Typ elektrocentrály Jednofázový
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHC
Model motoru HONDA GXH 50
Zdvihový objem (cm3) 49,4 cm3
Pracovní otáčky motoru (ot.min-1) 4500
Chlazení Nucené vzduchem
Startování Ruční
Systém zapalování Tranzistorové bezkontaktní
Objem palivové nádrže (litrů) 20
Objem olejové náplně (litrů) 0,25
Elektrický výstup 230V / 50Hz
Jmenovité napětí (V) 230
Jmenovitý proud (A) 3,9
Jmenovitý výkon (VA) 900
Technologie regulace el.výstupu Invertor s PWM (Pulzní modulace sinusoidy)
Stejnosměrný výstup 12V / 8A
Provozní doba při jmenovité zátěži (hod) 3,5
Suchá hmotnost (kg) 13
Třída krytí IP23
Garantovaná hladina hluku - dB(A) 87

 

  • Na všechny typy nových strojů Honda prodaných v síti registrovaných prodejců je možnost prodloužit záruční dobu až na 5 let, při splnění určených podmínek, především však registrací zakoupeného stroje do 30 dnů od data nákupu na webových stránkách importéra www.hondastroje.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednofázové elektrocentrály
Záruka: 24
Objem válce: 49,4 ccm
Výstupní výkon: 12V / 8A
Výrobce motoru: Honda
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HONDA110

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Zahradní technika Honda představuje široký sortiment sekaček na trávu, zahradních traktorů, křovinořezů a vyžínačů, nůžek na živé ploty, fukarů a jiné techniky, ke které je dodáváno příslušenství a veškerý spotřební materiál. Modelová nabídka strojů Honda uspokojí každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky, farmáře či profesionála na údržbu veřejné zeleně. 

Elektrocentrály Honda dodají elektrickou energii kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoliv provozních podmínek. Honda znamená mimořádně široký sortiment od malých elektrocentrál určených pro domácí nebo hobby použití, až po velké rámové třífázové elektrocentrály se svářečkou určené pro profesionály s velkými nároky na krytí, výkon a kvalitu dodávaného proudu.

Pro přemisťování kapalin či jiných „tekutých“ látek se využívá zařízení, kterým se říká „ČERPADLA“ nebo lidověji „PUMPY“. Honda ve své nabídce motorových strojů i motorová čerpadla odstředivého typu. Odstředivá čerpadla HONDA jsou víceúčelová čerpadla, vhodná pro různá využití a způsoby nasazení např. v zemědělství, stavebnictví, likvidace povodní, zavlažování, hašení požárů a všeobecné domácí využití. Honda má ve své nabídce dokonce čerpadlo na přečerpávání slané vody či jiných druhů chemických látek. Motorová čerpadla jsou určena pro nasazení všude tam, kde není dostupná vhodná elektrická přípojka pro napájení elektrického čerpadla. Jsou ideální volbou pro ty, kteří vyžadují vysokou účinnost a výkon čerpadel spojenou s legendární spolehlivostí čtyřtaktních motorů značky Honda.

O přepravě vody v tekutém stavu mluvíme u čerpadel, na přepravu vody v pevném skupenství, tedy sněhu, jsou sněhové frézy. A to je nějaká technika! Jak už to u Hondy bývá zvykem, i do této oblasti pronikají nejvíce zkušenosti z automobilového průmyslu. Je to zatím jediná kategorie, kde Honda využila skvělou možnost uplatnění skutečného hybridního pohonu, tedy kombinaci benzínového čtyřtaktu s elektromotorem. Opět je tak cítit vztah Hondy k přírodě. Nechte hrabla a dřinu v kolně a pojďme si užít zábavy s odklízením sněhu.