Elektrický invalidní vozík SELVO i4600L

Kód: S40144
Pouze osobní odběr
Značka: SELVO
39 990 Kč
dlouhodobě nedostupné

SELVO i4600 elektrický invalidní vozík ovládaný joystickem na loketní opěrce. Má polohovací stupačky, polstrované lýtkové opěrky a polohovatelné sedadlo s opěrkou hlavy. Včetně nabíječky akumulátoru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SELVO i4600 disponuje ovládacím panelem s joystickem, díky čemuž poskytuje snadné intuitivní ovládání. Tento panel je standardně umístěn na pravé loketní opěrce, na přání zákazníka je možné instalovat panel i na opěrku levou. Sami si volíte rychlost i směr pojezdu a sledujete stav nabití baterií. Tento model invalidního vozíku má polohovací stupačky a polstrované lýtkové opěrky a také polohovatelné pohodlné sedadlo s opěrkou hlavy. Součástí standardního vybavení jsou madla vzadu na sedadle a podpůrné madlo pro nastupování na loketní opěrce.

Odklápění stupaček na nohy umožňuje snadné uložení vozíku.  Dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou, která je součástí ceny.

 Proč použít balancér?

Dojezd na nabití je orientační hodnota úplného maxima při nové baterii a ideálních podmínkách. Mezi všemi výrobci je zvykem uvádět tuto maximální hodnotu, reálný dojezd je však kratší vlivem kopcovitosti terénu, zatížení, akcelerací, teploty a také kondice baterie. Baterie je potřeba chápat jako spotřební materiál výrobku, který je nutné po spotřebování vyměnit. Doba spotřebování přitom vždy závisí na údržbě a zacházení s baterií. Zejména platí, že čím méně se baterie vybijí, tím mají delší životnost v počtu cyklů. Olověná baterie tak může mít 1000 cyklů ale třeba i jen 100 nebo méně. Nejdůležitější rady k olověným bateriím jsou: 1.) nabíjet ihned po sebemenším vybití do plna 2.) co nejméně vybíjet, nikdy víc než 80% 3.) balancovat baterie vždy po větším vybití (rozhodně pokud je pod 50%), tedy vyrovnávat hladiny jednotlivých baterií uvnitř stroje. K tomuto je ideální automatický balancér, který vyrovnává baterie automaticky a stále.

Technické parametry
Hmotnost s bateriemi 79 kg
Maximální nosnost 110 kg
Motor 2x 24V / 300W
Baterie 2x 12V / 38 Ah
Dojezd až 32 km

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Invalidní vozíky
Záruka: 24
Hmotnost: 79 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: