Automower 550 Husqvarna

Kód: 9676565-11
122 999 Kč
do 3 dnů

Robotická sekačka určená pro profesionální použití s dálkovým ovládáním včetně sledování polohy sekačky v případě odcizení, ovládání a nastavení sekačky pomocí smartphonu, navigace pomocí GPS a timer dle počasí. Zvládne svahy se sklonem až 45 % a plochy až do 5000 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotická sekačka pro profesionální využití se vzdáleným ovládáním včetně sledování v případě odcizení prostřednictvím Husqvarna Fleet Services přes PC/tablet, plné ovládání a nastavení sekačky pomocí smartphonu, navigace pomocí GPS a časovač dle počasí, zajišťují rovnoměrné sečení rozsáhlých travnatých ploch.
Automower zvládá všechny typy travin a svahy se sklonem až 45 % (24°) s vynikajícími výsledky sečení - i za deštivého počasí.
Dálková detekce objektů umožňuje vyšší rychlost sečení a výkonnost.


Technické parametry

Baterie
Typ baterie Li-ion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 270 min
Spotřeba energie při sekání 35 W
Výkonnost
Kapacita sečení 5000 m2
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon pracovní plochy 24 °
Žací systém
Žací systém tři otočné břity
Šířka záběru 24 cm
Výška sečení, min. - max. 20 - 60 mm
Vybavení
Barva skeletu Oranžová / šedá
Klávesnice Žádná
Informační panel Ne
Timer Ano
Alarm Hlasitý
PIN kód Ano
Zámek instalace Ano
Časový zámek Ano
Textová zpráva na dálku Ano
GPS Sledování Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Ultrazvukový senzor Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Dezén kol Středně hrubý
Náhradní žací břity 9 ks
Vodič ohraničující smyčky 0 m
Skoby 0 ks

 

Charakteristické vlastnosti

Husqvarna Fleet Services™ 

Husqvarna Fleet Services™ gives you the possibility to monitor and control multiple numbers of mowers from your smartphone, tablet or laptop.

Komerční uživatelské rozhraní

Model vybavený LED indikátorem stavu a robustním a snadno ovladatelným přepínačem pro funkci START / STOP. Zjednodušuje použití pro nezkušené uživatele a ?minimalizuje závažný dopad na sekačku v případě vandalismu.

Dálková detekce objektů

Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.

Navigace s pomocí GPS

Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení.

Tři naváděcí vodiče

Tři naváděcí vodiče zkracují čas hledání nabíjecí stanice, i když je instalace provedena na opravdu rozlehlé, členité zahradě nebo pozemku, který je rozdělený na více pracovních ploch.

Parkovací tlačítko na nabíjecí stanici

Chcete-li, aby se sekačka sama vrátila do nabíjecí stanice, stačí stisknout tlačítko PARK na nabíjecí stanici. Užitečná funkce zejména při sečení větších ploch, např. fotbalového nebo golfového hřiště.

Zvládne i náročný terén 

Velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 45%.

Kontrola nevyváženosti

Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.

Přední nárazník

Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.

Vynikající výsledky při sečení trávníku 

Díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

Automatické nabíjení
Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.
Senzory pro zvednutí a náklon
Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.
Wheel brushes
Durable interchangeable poly fiber wheel brushes. Keeps the driving wheels clean from clippings and leaves to maintain improved traction.
Automower® Connect
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 24
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 60 min
Doba provozu na 1 nabití: 270 min
Pracovní kapacita: 5000 m2
Hmotnost: 12,9 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 45 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.