Žací traktory SECO

Česká firma SECO vyrábí  7 základních modelových řad žacích traktorů v přibližně 70 variantách. Firma totiž jako jediná u nás nabízí možnost variabilního dovybavení základního modelu podle přání a specifických potřeb zákazníka. Charakteristické pro jičínskou firmu jsou dobře dostupné a rychlé servisní služby i velmi výhodné ceny náhradních dílů a bohatého příslušenství, které Seco GROUP sama vyrábí.

Mezi největší odběratele patří majitelé soukromých zahrad a pozemků spolu s komunálními službami měst a obcí. Nemalé množství strojů odebírají pro údržbu svých travnatých hřišť také sportovní kluby. Nejprodávanější jsou při tom stroje Starjet určené k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch.

UJ102_22fmaly

Pozornost si zaslouží i malotraktor nové koncepce s označením Goliath, který vyniká zvýšenou průchodností i extrémně svažitým terénem a je určen především k mulčování zanedbaných ploch. Snadno poseká náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. Tím pádem se hodí k údržbě zarostlých příkopů silnic, břehů řek a rybníků nebo sjezdových tratí. Mulčer je vybaven profesionálním motorem Kawasaki o výkonu 26 koní. Díky silnějšímu motoru Goliath s pohonem 4x4 s mechanickou uzávěrkou diferenciálu a s profesionálními pneumatikami se šípovým dezénem zvládne i extrémně svažitý terén o sklonu až 35 stupňů. K tomuto modelu nabízíme kompletní aktivní i pasivní příslušenství pro celoroční používání.

GC_Goliathmaly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení