Automower 320 NERA + vyžínač 110iL Husqvarna

Kód: 9705351-11
69 999 Kč –0 %
Automower 320 NERA Husqvarna
69 999 Kč –0 % 69 990 Kč
Skladem

Robotická sekačka pro údržbu trávníků do rozlohy 2200 m², vhodná i pro nerovný terén a na svahy až do 50% sklonu. Pracovní oblast se vymezuje vodícími dráty nebo virtuálně pomocí aplikace Automower® Connect a sady Husqvarna EPOS™ - nejsou součástí výrobku, lze dokoupit jako příslušenství. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K automoweru 320 NERA zdarma aku vyžínač 110iL s akumulátorem B70 a nabíječkou C80.

Vysoce výkonná robotická sekačka pro trávníky 2200 m², zvládající nerovný terén. Sekačka nabízí prvotřídní sečení a spolehlivý provoz a robustní konstrukci. Zvládne svahy až do 50%. Bezdrátová instalace je k dispozici s modulem Husqvarna EPOS Plug-in - je třeba dokoupit. Sekačka je vybavena automatickými aktualizacemi softwaru prostřednictvím FOTA (Firmware Over The Air). 

Technické parametry
Pracovní kapacita 2 200 m2
Maximální sklon pracovní plochy 50 %
Šířka záběru 24 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 60 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 180 min
Typická doba nabíjení 75 min
GPS sledování pro případ odcizení volitelné příslušenství
Řízení pomocí aplikace Connect@Home
Bezdrátové připojení Bluetooth
Typ ohraničení vodič (virtuální jako volitelné příslušenství
Hmotnost 12.8 kg

 

Vlastnosti

 

Možnost instalace bez vodičů
Řada Automower NERA je kompatibilní s inteligentní sadou Husqvarna EPOS, což vám nabízí možnost vytvoření přesných virtuálních hranic pracovních oblastí pomocí satelitní technologie namísto fyzických vodičů.

 

Automower Connect
Užijte si pohodlné ovládání své robotické sekačky Husqvara prostřednictvím chytrého telefonu s aplikací Husqvarna Automower Connect, se kterou můžete spravovat a monitorovat práci sekačky, což vám zajistí spolehlivé a špičkové posekání trávníku. Udělejte si péči o trávník tak bezstarostnou, jak je to jen možné s Automower Connect. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.

Bluetooth připojení nabízí dosah až 30 metrů. Mobilní komunikace a připojení k Wi-Fi poskytují pokrytí odkudkoli na světě, zatímco je sekačka připojena k Wi-Fi. 

 

Navigace s pomocí GPS
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení. 

 

Vynikající interakce
Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.

 

Chytré připojení pomocí IFTTT
Integrujte vaši sekačku Automower ještě více do své chytré domácnosti tím, že ji použijete v apletech IFTTT. Připojte se k jednomu z našich chytrých připojení v aplikaci Automower Connect nebo si dokonce vytvořte vlastní rutinu pomocí IFTTT. Možná chcete, aby vaše sekačka zaparkovala, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí ukazuje silný déšť? Nebo ji dokonale synchronizovat s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.

 

Automower Access
Ovládací panel AutomowerAccess s barevným displejem s vysokým rozlišením, ovládacím kolečkem a indikátorem stavu poskytuje intuitivní a zároveň sofistikovaný způsob ovládání vaší sekačky. Prostřednictvím ikonek propojí vaši sekačku s aplikací Automower Connect ve vašem smartphonu.

Port pro příslušenství sekačky Automower - Port pro příslušenství, který je k dispozici u řady Automower NERA, slouží k připojení zásuvného příslušenství k sekačce, což nabízí další funkce a technologie. Stejně jako sada Husqvarna EPOS která umožňuje instalaci bez vodičů pro vysoce individuální péči o trávník.

 

Systematické sečení trávy v úzkých průchodech
K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.

 

Timer podle počasí
Sekačka umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává. 

 

FOTA - bezdrátová aktualizace firmware
Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower Connect.

 

Protimrazová ochrana
Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.

 

Automatické zvládání průchodů
Husqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

 

Funkce TargetHeight pro lepší kvalitu trávníku
Pro lepší kvalitu trávníku funkce TargetHeight snižuje automaticky výšku sečení z MAX na definovanou výšku po dobu 10 dnů.

 

Sečení po spirále
Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

 

Sečení na místě
Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.

 

Profily
Použití profilů usnadňuje nastavení sečení, jestliže je jedna sekačka používána na více místech/zahradách. Při instalaci sekačky je pak snadné přepínat mezi různými nastaveními.

 

Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.

 

Snadné čištění
Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Výška sekání: 20 - 60 mm
Doba dobíjení: 75 min
Doba provozu na 1 nabití: 180 min
Pracovní kapacita: 2200 m2
Hmotnost: 12,8 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 50 %

Automower Connect

Sečení na místě a po spirále

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.