Automower 450X HUSQVARNA

Kód: 9678530-11
115 999 Kč –9 %
AUTOMOWER 450X HUSQVARNA
115 999 Kč –9 % 104 990 Kč
Skladem

450 X - model řady X-line. Pracovní kapacita 5000 m2, max. sklon pracovní plochy 45%, šířka záběru 24 cm, výška sekání 20-60 mm, hmotnost 13,9 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější model řady X-line, zvládá posekat velké a členité travnaté plochy - s několika úzkými průchody, překážkami, těžkým terénem a svahy se sklonem do 45 %. Navigace pomocí GPS a řada funkcí včetně aplikace Automower Connect, Vyšší rychlost sečení umožňuje dálková detekce objektů. S aplikací Automower Connect budete se svou sekačkou stále ve spojení: můžete sledovat její práci, komunikovat s ní a mít k dispozici aktuální informace na svém displeji, ať jste kdekoli na světě.

Technické parametry
Pracovní kapacita 5000 m2
Maximální sklon pracovní plochy 45%
Šířka záběru 24 cm
Výška sekání, min. - max. 20 - 60 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 270 min
Typická doba nabíjení 60 min
GPS sledování pro případ odcizení ANO
Bezdrátové připojení Bluetooth, Celulární
Řízení pomocí aplikace Automower Connect
Typ ohraničení Vodič
Hmotnost 13,9 kg

 

Vlastnosti

 • Automower Connect - Vychutnejte si pohodlí dálkového ovládání ze smartphonu pomocí aplikace Husqvarna Automower Connect. Mimo jiné můžete robotickou sekačku Husqvarna spravovat a monitorovat, měnit její nastavení a získat snadný přístup k informacím a tipům, díky nimž bude údržba trávníku bezstarostná. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.
 • Navigace s pomocí GPS - zajišťuje rovnoměrné sečení celé vaší zahrady. Nejprve systém vytvoří mapu trávníku, včetně míst instalace ohraničujícího a naváděcího vodiče. Sekačka Husqvarna Automower poté odpovídajícím způsobem upraví svůj vzor sečení, aby zajistila vynikající výsledek sečení.
 • Vynikající interakce - Je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekaček Husqvarna Automower s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, které umožňuje používat hlasové příkazy, jako je spuštění, zastavení a zaparkování, získávat aktualizace stavu sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, používat jej v postupech IFTTT a využívat další možnosti. Pomocí aplikace Automower Connect můžete také robotickou sekačku integrovat do systému Gardena Smart System a provádět sečení a zavlažování společně.
 • Dálková detekce objektů - Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.
 • Chytré připojení pomocí IFTTT - Pomocí funkce Chytrá propojení v aplikaci Automower Connect nebo vytvořením vlastních flexibilních postupů ve službě IFTTT můžete sekačku Automower ještě více integrovat do své chytré domácnosti. Chcete například, aby se sekačka zaparkovala, když se děti vrátí ze školy nebo když má podle předpovědi silně pršet? Nebo se má dokonale synchronizovat s počasím? Vytváření apletů IFTTT („If This, Then That“, tedy „Pokud tohle, pak támhle“) je zdarma a jejich používání je snadné.
 • Ochrana proti krádeži pomocí GPS - Sekačka je vybavena modulem GPS pro sledování aktuální polohy sekačky, které minimalizuje riziko krádeže. Do vašeho zařízení budou prostřednictvím aplikace Automower Connect zasílána oznámení, díky nimž budete vždy vědět, kde se sekačka nachází.
 • GeoFence - Pokud sekačka opustí vymezenou oblast, budete na to v aplikaci upozorněni, čímž se minimalizuje riziko krádeže. Pomocí aplikace Automower Connect jednoduše definujte oblast GeoFence a vždy budete vědět, kde se sekačka nachází.
 • Elektricky ovládané nastavení výšky sečení - Elektrické nastavení výšky sečení umožňuje pohodlně nastavit požadovanou výšku pomocí aplikace Husqvarna Automower Connect. Toto nastavení je dostupné také v hlavní nabídce sekačky.
 • Timer podle počasí - Sekačka Husqvarna Automower umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
 • Automatické zvládání průchodůHusqvarna Automower automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 • 5 různých startovních míst - Rovnoměrný výsledek sečení po celém trávníku díky možnosti zahájit sečení na pěti různých vzdálených místech podél patentovaného naváděcího vodiče mimo nabíjecí stanici. Čím větší je travnatá plocha, tím lepší a důležitější je použít více výchozích bodů.
 • Kontrola vyváženosti - Automaticky detekuje a upozorní, pokud dojde k nevyváženosti žacího systému, aby byl zajištěn tichý a bezproblémový provoz. Nevyváženost může být způsobena chybějícími, dvojitě namontovanými nebo poškozenými břity.
 • Sečení po spirále - Pro efektivní sekání v oblastech s vysokou trávou lze aktivovat režimy sečení na místě nebo sečení po spirále. Když je aktivována funkce sečení po spirále, senzory žacího kotouče rozpoznají, když sekačka vjede do oblasti s vyšší trávou, a automaticky přepnou technologii sečení na systematický spirálový vzor. Režim Sečení na místě je určen pro rychlé sečení menší plochy s vyšší trávou. To je zvláště užitečné pro místa například pod zahradním nábytkem poté, co ho odstraníte. Umístěte sekačku na požadovanou plochu a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení přejde do automatického režimu.
 • Sečení na místě - Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
 • Profily - Vytvořte si několik profilů s individuálním nastavením, což usnadňuje používání sekačky na několika místech. Pojmenováním profilů a instalací si usnadníte přepínání mezi různými nastaveními přímo v menu sekačky.
 • Sekundární oblast - Pokud se váš trávník skládá ze dvou ploch, které nejsou propojeny průchodem pro sekačku, můžete nastavit vedlejší plochu. Chcete-li vytvořit vedlejší plochu, musíte intalovat ohraničující vodič tak, aby kolem této oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci sekačku ručně přesunete do druhé oblasti a ta bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.
 • Automower X-Line - Husqvarna Automower X-Line je nejlépe vybavená řada, navržená pro ty, kteří chtějí špičkovou robotickou sekačku na trávu. Je vybavena balíčkem funkcí X-Line, včetně aplikace Automower Connect s GPS sledováním pro případ krádeže, navigací s pomocí GPS, LED světlomety, předním pryžovým nárazníkem a designem karoserie X-Line.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Výška sekání: 20 - 60 mm
Doba dobíjení: 60 min
Doba provozu na 1 nabití: 270 min
Pracovní kapacita: 5000 m2
Hmotnost: 13,9 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 45 %

sečení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.