Protipořezová obuv

Náhoda je blbec a nehody se v lese bohužel stávají. Před použitím motorové pily tak vždy obujte protipořezovou pracovní obuv. Je lehká a pohodlná, takže vám nebude nijak při pohybu v lese ani při práci překážet. Pro zvýšení ochrany doporučujeme ochrannou obuv vždy doplnit o neprořezné kalhotyochranné brýle a přilbu a neprořezné rukavice. Vše sladěné v barvách Husqvarna.

Proč si na práci s motorovou pilou brát neprořezné boty

Bezpečnost

Jak vás protipořezová obuv ochrání? Je vyrobena z odolného materiálu. Motorová pila se do bot sice zakousne, ale materiál způsobí, že se motor zastaví. Díky háčkům, kterými na boty připnete kalhoty, máte jistotu, že se z bot nesesmeknou. Máte tak před fatálním poraněním chráněnou celou nohu. Odolnost vybraných modelů zvýší i ocelová špička.

Pohodlí

To, že je pracovní obuv do lesa odolná, neznamená nějaké omezení v pohybu. Boty jsou uzpůsobeny na celodenní pohyb v lese i ve ztížených podmínkách. Očekávejte tedy nejen ochranu, ale i pohodlí: boty jsou lehké, pohodlné nošení zajistí měkký vnitřek a extra polstrování na kotníku, patě a špičce.

Praktičnost

V lese vás často čekají extrémní klimatické podmínky. Neprořezné boty Husqvarna jsou odolné proti dešti a všudypřítomné vlhkosti. I při celodenní práci si zachovávají odpovídající prodyšnosti. Šněrovací modely mají na tkaničkách bezpečnostní brzdičky, takže utažené boty nepovolí.

TIP:Chcete si pracovní obuv vyzkoušet, aby vám dobře sedla? Stavte se na naší prodejně v Černovicích (Brno).

Nejprodávanější

Kožená obuv Technical s ochranou proti proříznutí 24 m/s Husqvarna
9 149 Kč –17 %
Původně: 9 149 Kč  (–17 %)
7 539 Kč
hreby
Hřeby pro ochrannou obuv
Skladem
Kód: 5872581-01
 
439 Kč
Ochranná obuv Functional 28 Husqvarna
 
3 799 Kč
Ochranná obuv Functional 24 Husqvarna
 
2 639 Kč
Ochranná kožená obuv Classic  Husqvarna
4 699 Kč –14 %
Původně: 4 699 Kč  (–14 %)
3 999 Kč
Kožená obuv s protipořezovou ochrannou Husqvarna
8 299 Kč –16 %
Původně: 8 299 Kč  (–16 %)
6 900 Kč