Elektrocentrála SP 3 H HONDA – 3kW

Kód: H720180
Pouze osobní odběr
Značka: HONDA
23 990 Kč
do 3 dnů

Profesionální rámová jednofázová elektrocentrála s regulací výstupu kondenzátorem. Rozměry 590 x 410 x 400 mm, výkon 3 kW, hmotnost 37 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 590 x 410 x 400
Typ elektrocentrály Jednofázový
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Model motoru HONDA GX 200
Zdvihový objem (cm3) 196 cm3
Pracovní otáčky motoru (ot.min-1) 3000
Chlazení Nucené vzduchem
Startování Ruční 
Systém zapalování Tranzistorové bezkontaktní
Objem palivové nádrže (litrů) 3,1
Objem olejové náplně (litrů) 0,6
Elektrický výstup 230V / 50Hz
Jmenovité napětí (V) 230
Jmenovitý proud (A) 13
Jmenovitý výkon (VA) 2500
Technologie regulace el.výstupu Kondenzátor
Suchá hmotnost (kg) 37
Třída krytí IP23
Garantovaná hladina hluku - dB(A) 96

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednofázové elektrocentrály
Záruka: 24
Objem válce: 196 ccm
Výstupní výkon: 3 kW
Výrobce motoru: Honda
Hmotnost: 37 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HONDA110

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Zahradní technika Honda představuje široký sortiment sekaček na trávu, zahradních traktorů, křovinořezů a vyžínačů, nůžek na živé ploty, fukarů a jiné techniky, ke které je dodáváno příslušenství a veškerý spotřební materiál. Modelová nabídka strojů Honda uspokojí každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky, farmáře či profesionála na údržbu veřejné zeleně. 

Elektrocentrály Honda dodají elektrickou energii kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoliv provozních podmínek. Honda znamená mimořádně široký sortiment od malých elektrocentrál určených pro domácí nebo hobby použití, až po velké rámové třífázové elektrocentrály se svářečkou určené pro profesionály s velkými nároky na krytí, výkon a kvalitu dodávaného proudu.

Pro přemisťování kapalin či jiných „tekutých“ látek se využívá zařízení, kterým se říká „ČERPADLA“ nebo lidověji „PUMPY“. Honda ve své nabídce motorových strojů i motorová čerpadla odstředivého typu. Odstředivá čerpadla HONDA jsou víceúčelová čerpadla, vhodná pro různá využití a způsoby nasazení např. v zemědělství, stavebnictví, likvidace povodní, zavlažování, hašení požárů a všeobecné domácí využití. Honda má ve své nabídce dokonce čerpadlo na přečerpávání slané vody či jiných druhů chemických látek. Motorová čerpadla jsou určena pro nasazení všude tam, kde není dostupná vhodná elektrická přípojka pro napájení elektrického čerpadla. Jsou ideální volbou pro ty, kteří vyžadují vysokou účinnost a výkon čerpadel spojenou s legendární spolehlivostí čtyřtaktních motorů značky Honda.

O přepravě vody v tekutém stavu mluvíme u čerpadel, na přepravu vody v pevném skupenství, tedy sněhu, jsou sněhové frézy. A to je nějaká technika! Jak už to u Hondy bývá zvykem, i do této oblasti pronikají nejvíce zkušenosti z automobilového průmyslu. Je to zatím jediná kategorie, kde Honda využila skvělou možnost uplatnění skutečného hybridního pohonu, tedy kombinaci benzínového čtyřtaktu s elektromotorem. Opět je tak cítit vztah Hondy k přírodě. Nechte hrabla a dřinu v kolně a pojďme si užít zábavy s odklízením sněhu.