Nabíječka baterií BC 0.8 Husqvarna

Nabíječka baterií a indikátor stavu baterie

V našem sortimentu výrobků naleznete také nabíječku baterií Husqvarna BC 0.8. Tato nabíječka je ideální pro udržování nabitých baterií. Doporučujeme její používání během týdenního skladování a mimo sezónu, aby jste udrželi své baterie v dobrém stavu. Nabíječka používá nabíjecí program o 6 krocích a je určena pro nabíjení 12V baterií s max. kapacitou 32 Ah a udržovací nabíjení baterií s max. kapacitou 100 Ah. Můžete ji tedy používat nejen na traktory, ridery, ale také na většinu osobních automobilů.

Nabíjecí program probíhá v 6 krocích:

1 - desulface - zjistí sulfataci akumulátorů. Pulsováním proudu a napětí se odstraní sulfáty z plechů vidlice akumulátoru a obnoví se kapacita akumulátoru (max. 8 hod)

2 - dávka - nabíjení maximálním možným proudem přibližně do 80% kapacity akumulátoru (max. 20 hod).

3 - absorpce - nabíjení klesajícím proudem až na maximum 100% kapacity akumulátoru (max. 10 hod)

4 - analýza - prověří, zda se akumulátor dokáže udržet nabitý. Akumulátory, které se neudrží nabité, je třeba vyměnit (3 min).

5 - vyrovnání - udržování napětí akumulátoru na maximální úrovni zajištěním trvalého nabíjecího napětí (10 dnů, nabíjecí cyklus se obnoví při poklesu napětí)

6 - impulsy - udržování akumulátoru na 95 - 100% jeho kapacity. Nabíječka sleduje napětí akumulátoru a v případě nutnosti vydává impuls k udržení akumulátoru v plně nabitém stavu.

thumb_nabijecka2

Jako doplněk k nabíječce dodáváme také indikátor stavu baterie. Jednoduše a zřetelně ukazuje úroveň nabití baterie a umožňuje také snadný přístup k obtížně přístupným nebo skrytým bateriím.

thumb_Battery_status_indicator_H410-0858b_huge

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení