Akumulátorová vřetenová sekačka Electra Standard 45 SWARDMAN

Kód: ZSE00031
Pouze osobní odběr
64 000 Kč
více než týden

Akumulátorová zahradní vřetenová sekačka s pojezdem a záběrem sečení 45 cm.

Vybavena 5nožovým vřetenem a baterií EXTRA.
Dodává se v matně stříbrné barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Akumulátorová vřetenová sekačka Swardman Electra je první zahradní sekačkou na světě poháněnou dvěma nezávislými elektromotory. Electra je zároveň nejtišší sekačkou na trávu na světě. Její hlučnost je přibližně 5x nižší, než u běžných rotačních sekaček, takže kromě vás z ní budou mít radost i vaši sousedé. Electra v sobě snoubí nejnovější technologie a ohleduplnost k životnímu prostředí. Díky absenci spalovacího motoru, minimálnímu podílu plastových dílů, výhradně kovových pohyblivých částí a poctivé konstrukci jsou výhodou Electry také minimální nároky na servis.

Tři typy akumulátorů

V základní konfiguraci s olověnými trakčními akumulátory s gelovým elektrolytem o kapacitě 180 Wh pod označením Standard poseká Electra plochu 400 m2 . Pokud chcete například v jeden den také vertikutovat nebo vyčesávat trávník, můžete zvolit dvojnásobně velkou baterii s označením Plus, která navýší výdrž Electry při střihání na více než 800 m2 . Nejvýkonnější LiFePO4 akumulátor, což je lithium-železo- fosfátový akumulátor s označením Extra dokáže Electru pohánět na více než 1400 mtrávníku. Kromě větších zahrad je vhodný také pro častější sekání a větší regenerační zásahy.

Akumulátorová vřetenová sekačka Electra Standard 45 SWARDMAN - Akumulátory

Nejdokonalejší střih trávy na trhu

Vřetenové sekačky na rozdíl od rotačních nebo robotických trávu nesekají, ale stříhají. S tímto principem přišel už starší benzínový bratr Electry, Edwin. Cílem při jeho vývoji bylo vytvořit nejlepší vřetenovou sekačku na světě s dokonalým střihem na principu nůžek pro nízce střižené neboli anglické trávníky. Po třech letech přišel inovovaný model Edwin 2.0 a Electra vychází právě z něj. Změnil se a zjednodušil se ale systém pohonu a řízení.

Akumulátorová vřetenová sekačka Electra Standard 45 SWARDMAN - Střih

Multifunkčnost 4 v 1 – stříhá, vertikutuje, vyčesává a zapravuje písek

Stejně jako benzínový Edwin, i Electra se může pochlubit systémem výměnných kazet 4 v 1. Vyberte si z pěti-, šesti- nebo 10nožových žacích vřeten, nebo regeneračních kazet. Sekačku s nimi snadno přeměníte během 2 minut na vertikutátor, vyčesávač nebo rotační kartáč na zapravování písku. Díky tomu je univerzálním strojem umožňujícím kompletní péči o anglický trávník. Navíc Vám ušetří nemalé výdaje za služby zahradnických firem a dopřejete vašemu pažitu tu nejlepší péči.

Akumulátorová vřetenová sekačka Electra Standard 45 SWARDMAN - Multifunkčnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Vřetenové
Záruka: 24
Pohon: Akumulátorové
Výstupní výkon: 0,5 kW
Boční výhoz: NE
Hmotnost: 53 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: