Traktor SECO Crossjet

Kód: S536027043346
Pouze osobní odběr
214 900 Kč
Skladem

Na počátku své existence šlo prakticky o první stroje svého druhu, díky genialitě konstruktérů tvoří špičku mezi komunálními mulčery dodnes. Crossjet 4 x 2 je nenahraditelný pomocník při občasném mulčování. Zvládne posekat i roky zanedbávané pozemky včetně náletových dřevin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktor Crossjet je špičkovým komunálním mulčerem. Crossjet 4 x 2 je nenahraditelný pomocník při občasném mulčování. Zvládne posekat i roky zanedbávané pozemky včetně náletových dřevin.

Výrobce motoru, typ motoru Briggs & Stratton Vanguard 
Výkon 23 HP
Zdvihový objem válce 627 ccm
Palivová nádrž 19 litrů
Uzávěrka diferenciálu mechanická
Šířka sekání 92 cm
Hmotnost 293 kg
Mechanický tempomat Ano

      

      

Doplňkové parametry

Kategorie: Traktory Seco
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Výška sekání: 50 - 110 mm
Výrobce motoru: Briggs & Stratton
Hmotnost: 293 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.