Benzínová sekačka HRD 536 HX HONDA

Kód: H713954
43 990 Kč
Skladem

Odolná zahradní motorová sekačka s s profesionálním hydrostatickým pojezdem, s Roto-stopem® a záběrem sečení 53 cm. Výkon motoru 2,7 kW, objem válce 163 cm3, šířka záběru 53 cm, výška sekání 14 - 74 mm, objem koše 83 l, hmotnost 49 kg, pracovní kapacita 2 000 ma více.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry
Výrobce motoru Honda GXV 160
Výkon motoru 2,7 kW
Zdvihový objem válce 163 cm3
Startování Ruční 
Šířka záběru 53 cm
Výška sekání, min. - max. 14 - 74 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 7
Mulčování Volitelně
Roto-stop Ano
Pracovní kapacita 2 000 m2 a více
Typ pojezdové převodovky HYDROSTATIC Drive
Materiál podvozku Hliníková slitina
Objem sběrného koše 83 l
Hmotnost 49 kg

 

  • Na všechny typy nových strojů Honda prodaných v síti registrovaných prodejců je možnost prodloužit záruční dobu až na 5 let, při splnění určených podmínek, především však registrací zakoupeného stroje do 30 dnů od data nákupu na webových stránkách importéra www.hondastroje.cz

                   

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky Honda
Záruka: 2 roky
Pohon: Benzínové
Objem válce: 163 ccm
Systém pojezdu: Variabilní rychlost
Šíře záběru: 53 cm
Výška sekání: 14-74 mm
Objem sběrného koše: 83 l
Výrobce motoru: Honda
Hmotnost: 49 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HONDA110

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Zahradní technika Honda představuje široký sortiment sekaček na trávu, zahradních traktorů, křovinořezů a vyžínačů, nůžek na živé ploty, fukarů a jiné techniky, ke které je dodáváno příslušenství a veškerý spotřební materiál. Modelová nabídka strojů Honda uspokojí každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky, farmáře či profesionála na údržbu veřejné zeleně. 

Elektrocentrály Honda dodají elektrickou energii kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoliv provozních podmínek. Honda znamená mimořádně široký sortiment od malých elektrocentrál určených pro domácí nebo hobby použití, až po velké rámové třífázové elektrocentrály se svářečkou určené pro profesionály s velkými nároky na krytí, výkon a kvalitu dodávaného proudu.

Pro přemisťování kapalin či jiných „tekutých“ látek se využívá zařízení, kterým se říká „ČERPADLA“ nebo lidověji „PUMPY“. Honda ve své nabídce motorových strojů i motorová čerpadla odstředivého typu. Odstředivá čerpadla HONDA jsou víceúčelová čerpadla, vhodná pro různá využití a způsoby nasazení např. v zemědělství, stavebnictví, likvidace povodní, zavlažování, hašení požárů a všeobecné domácí využití. Honda má ve své nabídce dokonce čerpadlo na přečerpávání slané vody či jiných druhů chemických látek. Motorová čerpadla jsou určena pro nasazení všude tam, kde není dostupná vhodná elektrická přípojka pro napájení elektrického čerpadla. Jsou ideální volbou pro ty, kteří vyžadují vysokou účinnost a výkon čerpadel spojenou s legendární spolehlivostí čtyřtaktních motorů značky Honda.

O přepravě vody v tekutém stavu mluvíme u čerpadel, na přepravu vody v pevném skupenství, tedy sněhu, jsou sněhové frézy. A to je nějaká technika! Jak už to u Hondy bývá zvykem, i do této oblasti pronikají nejvíce zkušenosti z automobilového průmyslu. Je to zatím jediná kategorie, kde Honda využila skvělou možnost uplatnění skutečného hybridního pohonu, tedy kombinaci benzínového čtyřtaktu s elektromotorem. Opět je tak cítit vztah Hondy k přírodě. Nechte hrabla a dřinu v kolně a pojďme si užít zábavy s odklízením sněhu.