Rider P 525DX s kabinou Husqvarna

Kód: 9679854-01
Pouze osobní odběr
Značka: HUSQVARNA
999 900 Kč –8 %
Rider P 525DX s kabinou Husqvarna
999 900 Kč –8 % 919 900 Kč
Na dotaz

Velkokapacitní naftový žací stroj.  Zdvihový objem válce 1 123 cm3, výkon 17,8 kW, záběr sečení 132 - 155 cm, výška sečení 30-112 mm, hmotnost bez žacího 918 kg.

Rider dodán bez žacího zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokapacitní žací stroj na trávu vybavený vpředu zavěšeným žacím ústrojím a poháněný naftovým motorem pro práci jak v členitém a úzkém terénu, tak na rozlehlých plochách. Komerční odstupňovaná převodovka zajišťuje dokonalou trakci a stabilitu ve svahu.

Díky přepravní rychlosti je stroj vhodný jak pro stacionární, tak i mobilní použití pro technickou správu měst a obcí, profesionální údržbu zeleně nebo okolí firem a správních budov. Přední žací ústrojí usnadňuje sečení v blízkosti plotů a zdí, pod keři, lavičkami, atp. Příslušenství, jako např. přepravní lžíce, rotační kartáč, nastavitelná radlice a kabina umožňují využívat stroj v průběhu celého roku.

P 525DX je dodáván bez žacího ústrojí a může být vybaven žacím ústrojím Combi 132 nebo 155 cm.

Kabina je chráněna proti vibracím podvozku, tím se podstatně snižují vibrace a hladina hluku. Prostorná kabina má skleněné dveře, přední okno až po střechu a sedadlo Grammer s vysokou opěrkou zad pro zvýšení komfortu řidiče. Stroj má komfortní výbavu, která obsahuje hydraulickou soupravu, LED reflektory, silniční světla, protizávaží, vytápění, maják, atd. Kabinu lze snadno odmontovat, jestliže ji nebudete potřebovat. Ochranný rám (ROPS) je zabudován do konstrukce kabiny.

Technické parametry
Výrobce motoru Kubota
Zdvihový objem válce 1 123 cm3
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW 17,8 kW
Typ převodu / náhonu Hydrostatický
Rychlost dopředu, max. 13 km/h
Rychlost dozadu, max. 9 km/h
Šířka záběru, cm 132 - 155 cm
Výška sečení, min.- max. 30 - 112 mm
Počet žacích nožů 3
Zapínání žacích nožů Elektrická spojka
Hmotnost bez žacího 918 kg

 

Vlastnosti

 • Kloubové řízení - Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.
 • Naftový motor Kubota - Vysoce výkonný 3-válcový naftový motor Kubota s plně tlakovým mazáním. Je kombinací vysokého výkonu a točivého momentu s nízkou spotřebou a sníženými emisemi.
 • Terénní dostupnost při sekání - Vepředu zavěšené žací ústrojí s nízkým profilem poskytuje vynikající dostupnost pod ploty, keře, lavičky, atp.
 • Precizní výsledky sečení - Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje výtečný výhled na pracovní plochu a umožňuje precizní střih trávníku i v těsné blízkosti překážek.
 • Kompaktní konstrukce - Kompaktní velikost společně s unikátním kloubovým řízením usnadňuje řízení stroje v úzkých prostorech a v členitém terénu.
 • Odstupňovaná převodovka komerční kvality - Velmi kvalitní pístová čerpadla s proměnlivým průtokem se samostatnými převodovkami pro přední a zadní nápravu.
 • Jízdní výkon na svazích - Nízké těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným AWD systémem poskytuje výtečnou stabilitu na svahu a na nerovných plochách.
 • Všestranné použití - Díky široké nabídce žacích ústrojí a dalšího příslušenství získáte mimořádně všestranný stroj, který využijete po celý rok.
 • Výstupní hřídel PTO - Pevný a kalený výstupní hřídel (PTO) pro maximální účinnost a trvalou odolnost.
 • Rychlospojka - Unikátní rychlospojka umožňuje rychlé a efektivní připojení výměnného příslušenství, bez potřeby použití nářadí.
 • Ergonomické ovládání - Ergonomicky koncipovaný prostor obsluhy pro pohodlnou jízdu v průběhu dlouhých pracovních hodin.
 • Hydraulický posilovač řízení - Velmi výkonný hydraulický posilovač ulehčuje řízení.
 • Snadno dostupné ovládací prvky - Ovládací prvky jsou snadno dostupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
 • Snadný přístup k servisním místům - Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.
 • Domečky s možností mazání - Pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.
 • Vyosené žací ústrojí - Pro snadné sekání v rozích, u zdí a plotů.
 • Servisní poloha - Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.
 • Pevný žebřinový rám - Velmi odolný žebřinový rám s výztuhami kombinovaný s otevřenou konstrukcí pro vynikající pevnost a provozuschopnost.
 • Zadní náprava z lité oceli - Pro lepší odolnost je zadní náprava vyrobena z jednoho kusu tvárné litiny.
 • Odolná konstrukce skeletu - Žací ústrojí Combi je vylisované z jednoho kusu ocelového plechu o síle 4,5 mm.
 • Čtyři velká kola - Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
 • Dva LED reflektory - pro co nelepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy. Vylepšená viditelnost, na blízko i na dálku.
 • Příprava pro žací ústrojí Combi - Připraveno pro použití s vysoce výkonným a jedinečným žacím ústrojím Combi. Žací ústrojí Combi je vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu. Jedná se o unikátní řešení, které umožňuje efektivní mulčování nebo zadní výhoz posečené trávy s mimořádnými výsledky a zaručuje bezproblémový provoz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery
Záruka: 2 roky
Pohon: Dieselové
Objem válce: 1123 ccm
Šíře záběru: 132 - 155 cm
Výška sekání: 30-112 mm
Výrobce motoru: Kubota
Hmotnost: 918 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.