AKU zahradní rider s nulovým poloměrem zatáčení EGO Z6 ZT4201E-L

Kód: G80990
Pouze osobní odběr
Značka: EGO POWER+
164 990 Kč –11 %
AKU zahradní rider s nulovým poloměrem zatáčení EGO Z6
164 990 Kč –11 % 145 990 Kč
do 3 dnů

Aku rider EGO Z6 má dvounožové žací zařízení se záběrem 107 cm. Výkon stroje je srovnatelný s výkonem 22HP u spalovacích motorů. Pojezd stroje je variabilní ve 3 jízdních režimech v rozmezí 0 - 13 km/h. Směr jízdy je ovládán dvěma ovládacími pákami a konstrukce stroje umožňuje otáčení zcela na místě. Vhodný pro plochy 1.200 - 10.000 m2 podle kapacity baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EGO Z6 - je aku rider s nulovým poloměrem zatáčení a záběrem sekání 107cm a variabilním elektropojezdem. Pro napájení je možné použít až 6 ks EGO Power+ 56V ARC Lithiových baterií „portálové“ konstrukce.

Stroj má schopnost otočit se doslova na místě. Pojezdové elektromotory v zadních kolech zajišťují stroji precizní manévrovací schopnosti a umožňují mu, otáčet se kolem vlastní osy. Je opatřen třemi jízdními režimy (Control, Standard a Sport) a každý režim má 4 maximální rychlostní úrovně). Ovládání směru jízdy se zde provádí nikoliv pomocí volantu, ale pomocí dvou ovládacích pák, tzv. „rajčáků“. Přesouváním pák vpřed nebo vzad dochází buď k jízdě vpřed, vzad nebo k zatáčení. 
 
Rozložení hmotnosti samotného stroje a napájecích baterií u EGO Z6 zaručuje nízko položené těžiště a v kombinaci s velkými a širokými koly, je zajištěna  dokonalá trakce a mimořádná stabilita i při pohybu v náročném a nerovném terénu.   
Žací ústrojí je zavěšeno v robustním ocelovém rámu. Máme možnost plynule regulovat i otáčky nožů dle aktuálních podmínek od 2400 až po 3200 otáček za minutu v režimu „TURBO“. Šetří se tak spotřeba energie. Žací ústrojí lze snadno, pomocí volitelného příslušenství, přestavět na mulčování nebo sekání trávy se sběrem do sběrného boxu.

Na rideru EGO Z6 je za sedačkou bateriové lože pro 6 baterií EGO Power+ 56V ARC. Pro zprovoznění rideru musí být kapacita použitých baterií alespoň 15Ah. Z jakých baterií bude tato kapacita poskládána je na libovůli majitele. V základu je rider opatřen dvěma bateriemi s kapacitou 10 + 5Ah, která dokáže napájet traktor pro zdolání travnaté plochy až cca 1200 m2, samozřejmě v závislosti na podmínkách. Do bateriového lože můžete potom vložit libovolný počet baterií v závislosti na požadovaném plošném výkonu rideru. Max. kapacita je dnes 6x12Ah, což je zásoba energie na posekání až 10.000 m2

Jakoukoliv baterii, kterou máte v rideru můžete kdykoliv použít pro napájení jakéhokoliv dalšího stroje z nabídky EGO.

Rider má pevný a robustní podvozek, sedačka řidiče se sklopnými loketními opěrkami je ergonomicky tvarována, hydraulické odpružení sedačky se dá plynule regulovat dle váhy konkrétního uživatele. V zorném poli řidiče je kromě ovládacích prvků také ukazatel stavu baterií a po pravé ruce je umístěn přehledný a dobře čitelný displej. EGO Z6 je opatřeno výkonnými LED světly, které umožňují jízdu i za úplné tmy. Rovněž při couvání je prostor za riderem dostatečně osvětlen.

Bezhlučný, bezemisní provoz, který není náročný na údržbu se přímo nabízí hlavně v místech citlivých na hlučnost (zámecké zahrady, kolonády lázeňských měst, nemocniční areály, školy nebo prostě v městská zástavba apod.) Rovněž osloví zejména uživatele z řad majitelů rozlehlejších travních ploch, které musí pravidelně udržovat a nechtějí se zabývat obsluhou stroje se spalovacím motorem. Akumulátorový stroj při odstavení v garáži nezapáchá benzínem a ani nehrozí úkap žádných provozních kapalin. Stačí mít na zdi v garáži namontovanou nabíjecí stanici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Šíře záběru: 107 cm
Výška sekání: 35 - 115 mm
Objem sběrného koše: 230 l
Hmotnost: 137 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Rozhodli jste se koupit novou sekačku EGO? A hodil by se vám k ní třeba vyžínač, nebo plotostřih? Kupte si 2 stroje a dostanete k nim 4Ah baterii za 1 korunu!

Při nákupu minimálně 2 kusů aku zahradní techniky EGO s 56V motorem, obdržíte akumulátor 4,0Ah (BA2242T) v běžné ceníkové hodnotě 5 790 Kč ZA AKČNÍ CENU 1 KČ. 

Podmínky akce:

  • Tato nabídka platí od 1.3.2024 do 30.8.2024 nebo do vyprodání zásob. 
  • Tato akce může být kdykoliv ukončena, nebo naopak prodloužena.
  • Nabídka platí při současném nákupu jakýchkoliv dvou strojů EGO, jejichž součástí je 56V motor. Nevztahujete se tedy na 12V nůžky CHT2001E, samostatné nástavce na multitool, příslušenství a podobně.
  • Při nákupu více strojů než dvou, máte nárok na 4Ah baterii za 1 Kč za každé dva nakoupené stroje.
  • Nabídka platí také v případě nákupu dvou sad (strojů s bateriemi a nabíječkami v jednom balení) nebo kombinace sady a samostatného stroje.
  • Nabídka se vztahuje na přímý nákup u jakéhokoliv autorizovaného prodejce EGO i na nákup na eshopu www.egostroje.cz. 
  • Při nákupu na eshopu neuvidíte baterii ve vašem košíku, ale při odeslání vám bude automaticky přibalena.