Rider R 112C5 Husqvarna

Kód: 9671785-02
71 499 Kč
dlouhodobě nedostupné

Rider Husqvarna R 112C5 je ideální volbou pro údržbu trávníků střední velikosti, členitých trávníků ohraničených záhony, keři, stromy či jinými překážkami. Kompaktní konstrukce rideru zajišťuje snadnou manipulaci i v úzkých prostorech a usnadňuje skladování. I přes menší rozměry rider nabízí vynikající trakci, a to i ve svazích a za mokra. Kloubové řízení umožňuje rychlé otáčení s minimálním poloměrem otáčení. Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje vynikající přehled o pracovní ploše. Rider Husqvarna R 112C5 je ideální volbou pro údržbu trávníků střední velikosti, členitých trávníků ohraničených záhony, keři, stromy či jinými překážkami. Kompaktní konstrukce rideru zajišťuje snadnou manipulaci i v úzkých prostorech a usnadňuje skladování. I přes menší rozměry rider nabízí vynikající trakci, a to i ve svazích a za mokra. Kloubové řízení umožňuje rychlé otáčení s minimálním poloměrem otáčení. Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje vynikající přehled o pracovní ploše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rider Husqvarna R 112C5 je optimální volbou pro údržbu trávníků střední velikosti, nerovných travnatých ploch ohraničených záhony, keři, stromy či jinými překážkami. Snadná manipulace je zajištěna kompaktní konstrukce rideru i v úzkých prostorech, stejně jako usnadňuje skladování. Ačkoli je rider menších rozměrů, je zde zajištěna vynikající trakce, a to i ve svazích a za mokra. Díky kloubovému řízení je umožněno rychlé otáčení s minimálním poloměrem otáčení. Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje perfektní přehled o pracovní ploše.

Kloubové řízení

Kloubové řízení poskytuje vynikající manévrovatelnost a usnadňuje jízdu okolo překážek, jako jsou stromy a keře.

Vpředu zavěšené žací ústrojí

Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.

Žací ústrojí Combi

Žací ústrojí Combi nabízí 2 metody sečení v 1 žacím ústrojí. Můžete si vybrat mezi systémem BioClip® s přihnojováním trávníku a zadním výhozem, který je vhodný pro sečení ploch s vyšší a silnější trávou.
Snadno přístupné ovládací prvky
 
Ovládací prvky jsou snadno přístupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
Pákové nastavení výšky sečení
 
Snadné nastavení výšky sečení pomocí jedné páky.
Výrobce motoru, typ motoru Briggs & Stratton, PowerBuilt
Výkon 6,4 kW
Zdvihový objem válce 344 cm3
Typ mazání motoru Rozstřikem
Typ převodovky Manuální
Šířka sekání 85 cm
Hmotnost 190 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery Husqvarna
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Výstupní výkon: 6,4 kW
Systém pojezdu: Variabilní rychlost
Výrobce motoru: Briggs & Stratton
Hmotnost: 190 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: