Rider R 112C5 Husqvarna

Kód: 9671785-02
79 999 Kč
více než týden

R 112C5 - Ideální volba pro údržbu trávníků střední velikosti. Zdvihový objem válce 413 cm3, výkon 8,4 kW, záběr sečení 85 cm, výška sečení 25-70 mm, hmotnost 190 kg.

Rider dodán včetně žacího zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna Rider R 112C5 je sekačka na trávu se sedící obsluhou určená k domácímu použití. Je navržena tak, aby s ní bylo možné sekat kolem květinových záhonů, keřů a dalších překážek na trávníku.

Kompaktní konstrukce zajišťuje snadné manévrování i ve stísněných prostorech a jednoduché skladování. I přes menší rozměry má tento rider vynikající trakci ve svazích a vlhkých podmínkách. Kloubové řízení umožňuje rychlé otáčení s minimálním poloměrem a žací ústrojí Combi poskytuje flexibilitu s možností výběru mezi metodou BioClip (mulčování), kdy se tráva poseče na malé kousky, které se rychle rozloží a vrací se do trávníku jako hnojivo, nebo zadního výhozu pro efektivní sečení ploch s vyšší trávou.

Technické parametry
Výrobce motoru Husqvarna
Zdvihový objem válce 413 cm3
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW 8,4 kW
Typ převodu / náhonu Manuální
Rychlost dopředu, max. 7 km/h
Rychlost dozadu, max. 3 km/h
Šířka záběru, cm 85 cm
Výška sečení, min.- max. 25 - 70 mm
Počet žacích nožů 2
Zapínání žacích nožů Automatické
Hmotnost 190 kg

 

Vlastnosti

 • BioClip (mulčování) - rozseká trávu na malé kousky, které se rychle rozkládají a tvoří přírodní hnojivo, čímž dosáhnete vynikajících výsledků v často sečených oblastech.
 • Žací ústrojí Combi - nabízí výběr mezi dvěma systémy sečení v závislosti na podmínkách. Vyberte si funkci BioClip pro hnojení trávníku a zadní výhoz pro efektivní sečení na plochách s vyšší a hrubší trávou.
 • Automatické zapínání žacích nožů - Nože se automaticky zapínají při spuštění žacího ústrojí pro rychlé a plynulé zahájení práce.
 • Výkyvná zadní náprava - Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.
 • Víčko palivové nádrže na povrchu - Díky vnějšímu víčku palivové nádrže nemusíte při doplňování paliva otevírat kryt motoru. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.
 • Průhledná palivová nádrž - Velká průhledná palivová nádrž umožňuje snadno kontrolovat hladinu paliva a podle toho plánovat práci.
 • Pákové nastavení výšky sečení - Snadné nastavení výšky sečení pomocí jedné páky.
 • Kloubové řízení - poskytuje vynikající ovladatelnost a usnadňuje jízdu kolem překážek, například stromů a keřů.
 • Pohodlné sedadlo řidiče - Jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.
 • Snadno dostupné ovládací prvky - Ovládací prvky jsou snadno dostupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
 • Motor umístěný za řidičem - Motor umístěný vzadu zajišťuje lepší přehled při sečení a generuje menší hlučnost a emise v prostoru řidiče oproti riderům s motorem umístěným vpředu.
 • Čtyři velká kola - Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
 • Vpředu zavěšené žací ústrojí - Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.
 • Držák na láhev - Prakticky umístěný držák na láhev pro občerstvení při práci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Benzínové
Objem válce: 413 ccm
Výstupní výkon: 6,4 kW
Šíře záběru: 85 cm
Výška sekání: 25 - 70 mm
Výrobce motoru: Husqvarna
Hmotnost: 190 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.