Olej X-Guard BIO Husqvarna na mazání lišty a řetězu 1 litr

Kód: 5964573-01
175 Kč
Skladem

X-GUARD Bio olej vyvinutý společností Husqvarna je prvotřídní olej na mazání řetězu na bázi obnovitelných surovin. Olej se vyznačuje vysoce kvalitním mazáním a vysokou přilnavostí, díky které může být spotřeba oleje snížena bez rizika vyššího opotřebení řetězu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej Husqvarna X-GUARD Bio je olej na mazání řetězu na bázi obnovitelných surovin. Olej kvalitně maže, má vysokou přilnavost, na pile zanechává minimální množství usazenin. Je vhodný pro celoroční užívání díky vysokému indexu viskozity. Jeho viskozita se mění jen minimálně a řetěz řeže bez problémů i v zimě. Olej X-GUARD má dobré antikorozní vlastnosti a zachovává si svoji kvalitu i při uskladnění po použití. Olej je snadno biologicky odbouratelný v půdě a ve vodě, netoxický pro člověka nebo životní prostředí. Olej splňuje kritéria pro označení EU Ecolabel (European Ecolabel) pro kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí.

Balení 1 litr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje na řetězy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.