AKU plotostřih 522iHDR60 (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9704662-01
15 999 Kč
Skladem

Akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití. Rychlost stříhání 3200 kmitů/min, délka lišty 60 cm, rozteč zubů 30,5 mm, celková délka 116 cm, hmotnost 4 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 522iHDR60 jsou dobře vyvážené, lehké 36voltové akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití na plný úvazek. Výkonově ekvivalentní benzínovým nůžkám na živý plot.

Převodovka s vysokým točivým momentem a 60 cm dlouhá oboustranná střihací lišta s odolnými noži s velkými rozestupy mezi zuby jsou optimalizované pro stříhání hustých zarostlých živých plotů. Při použití akumulátoru ve výrobku dosáhnete skvělé manévrovatelnosti bez kabelu nebo můžete prodloužit dobu provozu pomocí speciálního adaptéru pro připojení k zádovému akumulátoru.

Technické parametry 
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Rychlost stříhání 3 200 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm 60 cm
Rozteč nožů (zubů) 30,5 mm
Maximální doporučený průměr větví 25 mm
Celková délka 116 cm
Hmotnost bez baterie 4 kg

 

 • Plotostřih se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Vysoký řezný výkon - Nejvyšší střihací výkon v rámci řady akumulátorových nůžek na živý plot Husqvarna.
 • Lehké provedení - Nejnižší celková hmotnost v rámci řady nůžek na živý plot Husqvarna díky optimalizovaným komponentům a lehkému motoru.
 • Velké rozestupy mezi zuby - Díky převodu s vysokým točivým momentem a lištou s velkými rozestupy mezi zuby zvládnete i husté nebo přerostlé živé ploty.
 • Skutečně bezšňůrové - Stroj vám nabízí flexibilitu pro práci v rámci akumulátorového 36V systému BLi-X. Umožňuje snížení hmotnosti stroje neseného v rukou a prodloužení doby chodu, stroj lze také připojit k zádovému akumulátoru nebo opasku se zavěšeným akumulátorem. Cokoli, co vyhovuje vašim preferencím a potřebám.
 • Flexibilní akumulátorový systém BLi-X - Vysoce výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Naše akumulátory jsou navrženy pro dlouhou provozní dobu, rychle se nabíjejí a rychle a snadno se vyměňují, takže můžete pracovat bez přestávek. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilní použití v různém nářadí značky Husqvarna. Vždy najdete řešení na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Dobře vyvážené - Díky optimalizovanému těžišti jsou nůžky na živý plot dobře vyvážené, což nabízí skvělou manévrovatelnost.
 • Vylepšený design rukojeti - Tvar přední rukojeti poskytuje hladký přechod ze stříhání shora do stříhání z boku, a přitom je držení stroje stále pohodlné. Úhel sklonu zadní rukojeti umožňuje lepší ovládání.
 • Vícepolohová zadní rukojeť - Zadní rukojeť lze nastavit do pěti různých poloh, aby se usnadnilo stříhání po stranách a v horní části živých plotů.
 • Ruční otáčení ozubeného kola - Ozubené kolo lze také otáčet ručně pomocí standardního nástroje, což umožňuje snadnou a časově úspornou údržbu nožů.
 • Antiadhezivní software - Software, který zabrání uvíznutí nožů nebo je pomůže uvolnit, pokud se zaseknou.
 • Intuitivní klávesnice - Klávesnice se velmi snadno ovládá a je vybavena LED indikátorem stavu akumulátoru.
 • 3-rychlostní režim - umožňuje maximalizovat dobu chodu a střihací výkon nastavením maximální rychlosti podle aktuálních pracovních podmínek.
 • Nehlučný provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a umožňuje pracovat déle i na veřejných prostranstvích. Hladina hluku našich akumulátorových strojů je až o 13 dB(A) nižší než u benzínových strojů. Snížení o 3 dB(A) je obvykle vnímáno jako snížení hladiny hluku o polovinu.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Adaptér pro práci s externím akumulátorem - Speciálně navržený adaptér pro bezproblémovou manipulaci při práci s externími akumulátory je k dispozici jako příslušenství pro nůžky na živý plot.
 • Stejný výkon jako benzínový motor - Akumulátor Li-Ion 36 V poskytuje stejně vysoký výkon, spolehlivý provoz a dlouhou životnost jako benzínový motor - ovšem bez přímých emisí. Na jedno nabití s ní vykonáte tolik práce jako na jednu nádrž benzínu.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 4 kg

AKU plotostřih 522iHDR60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.