Aku plotostřih 520 iHE3 Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9679158-13
13 999 Kč –7 %
Aku plotostřih 520 iHE3 Husqvarna
13 999 Kč –7 % 12 999 Kč
do 3 dnů

Akumulátorové nůžky na živý plot. Délka střihací lišty 50 cm, rozteč nožů 20 mm, rychlost stříhaní 2 800 kmitů/min, hmotnost 4,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky na živý plot Husqvarna 520iHE3 v sobě kombinují výkon benzinového stroje s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem. S dosahem až 3,5 metru, vysokou rychlostí stříhání a odolností poskytují vysokou produktivitu a výsledky - jsou však dostatečně tiché a bez emisí, tudíž jsou ideální pro použití v obytných oblastech, hotelech, nemocnicích a jiných prostředích citlivých na hluk. Nastavení úhlu dálkového ovládání a pohodlná rukojeť činí model 520iHE3 ideální pro pro různé způsoby stříhání. Kompatibilní se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi.

Technické parametry 
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Rychlost stříhání 4 000 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm 55 cm
Rozteč nožů (zubů) 32 mm
Celková délka 227 cm
Hmotnost bez baterie 4,2 kg

 

Vlastnosti

 • Režim úspory energie savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Intuitivní klávesnice - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Výkonný bezkomutátorový motor - Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
 • Kovový kryt - Robustní kovové pouzdro je jedním z mnoha odolných prvků na výrobku. Je určen k ochraně motoru a převodů.
 • Rychlost stříhání - Rychlost 4000 kmitů za minutu zajišťuje skvělé výsledky stříhání.
 • Dálkové ovládání - Pohodlné nastavení úhlu střihací lišty jednou rukou.
 • Nastavení úhlu stříhání - Nastavení úhlu střihací lišty umožňuje ergonomickou pracovní polohu při stříhání jak vysokých, tak nízkých živých plotů.
 • Dlouhý dosah - pro vyšší střihací výkon. Střihací lišta může být nastavena pod různým úhlem ke hřídeli, takže můžete stříhat vršky, i když stojíte na zemi.
 • Přepravní poloha - Střihací lištu lze snadno složit do kompaktní velikosti, která usnadňuje přepravu a skladování.
 • Zadní protinárazová ochrana - Zadní ochrana proti nárazům chrání integrovanou baterii před opotřebením a poškozením.
 • Lehké a dobře vyvážené - Štíhlá a ergonomická konstrukce, která je lehká a dobře vyvážená, umožňuje pohodlně pracovat ve všech situacích.
 • Nehlučný provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a umožňuje pracovat déle i na veřejných prostranstvích. Hladina hluku našich akumulátorových strojů je až o 13 dB(A) nižší než u benzínových strojů. Snížení o 3 dB(A) je obvykle vnímáno jako snížení hladiny hluku o polovinu.
 • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
 • Flexibilní akumulátorový systém BLi-X - Vysoce výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Naše akumulátory jsou navrženy pro dlouhou provozní dobu, rychle se nabíjejí a rychle a snadno se vyměňují, takže můžete pracovat bez přestávek. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilní použití v různém nářadí značky Husqvarna. Vždy najdete řešení na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
 • Práce bez přestávek - Naše akumulátory vám umožní pracovat skutečně rychle a efektivně.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 4,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.