AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9705365-02
8 499 Kč –10 %
AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)
8 499 Kč –10 % 7 591 Kč
Skladem

215iHD45 - akumulátorové nůžky s oboustrannou stříhací lištou. Rychlost stříhání 3000 kmitů/min, délka lišty 45 cm, rozteč zubů 33 mm, celková délka 102 cm, hmotnost 3,2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 215iHD45 jsou oboustranné akumulátorové nůžky na živý plot, které jsou ideální pro jakýkoli typ živého plotu a mají dostatečný výkon, aby si poradily i se silnějšími větvemi.

Ergonomická rukojeť a dokonalé vyvážení usnadňují přechod od stříhání horní části živého plotu ke stříhání bočních částí živého plotu. Snadné používání je zajištěno také digitálním uživatelským rozhraním, pevnými horními tlačítky a možností používat výrobek s jakýmkoli 36V akumulátorem Husqvarna. 

Technické parametry
Typ motoru
BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Rychlost stříhání
3 000 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm
45 cm
Rozteč nožů (zubů)
33 mm
Maximální doporučený průměr větví
25 mm
Celková délka 102 cm
Hmotnost bez baterie
3,2 kg

 

 • Plotostřih se dodává včetně baterie 40-B70 a nabíječky 40-C80.

Vlastnosti

 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
 • Uživatelsky přívětivá klávesnice
  Naše výrobky jsou navrženy se snadno ovladatelnou a intuitivní klávesnicí, takže můžete optimalizovat svůj čas a výkon vašeho výrobku pouhým stisknutím tlačítka. Odolná tlačítka na pevné horní straně usnadňují ovládání. LED indikátory ukazují stav akumulátoru.
 • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
 • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3,2 kg

AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.