AKU plotostřih 120iTK4-H Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9705159-05
8 699 Kč –9 %
AKU plotostřih 120iTK4-H HUSQVARNA (včetně baterie a nabíječky)
8 699 Kč –9 % 7 890 Kč
Skladem

120iTK4-H - akumulátorové nůžky na živé ploty s teleskopickou trubicí s dosahem až 4 m. Rychlost stříhání 2 800 kmitů/min, délka stříhání 50 cm, rozteč nožů 20 mm, hmotnost 4,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorové nůžky na živé ploty na tyči Husqvarna 120iTK4 se výkonem vyrovnají benzinovému ekvivalentu, avšak s nulovými přímými emisemi a tichým provozem.

120iTK4 je teleskopický tyčový nástroj, což znamená, že můžete kombinovat motorovou jednotku s tyčovou násadou jako plotostřih pro stříhání živých plotů nebo jako vyvětvovací pilu. Díky tomu jsou tyto nůžky na živé ploty univerzálním a pohodlným nástrojem pro různé práce.

Pro pohodlnou polohu při stříhání živých plotů o různých výškách lze nastavit až 7 úhlů sklonu střihací lišty. Nůžky na živý plot jsou vybaveny teleskopickou trubicí s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí pro snadnou přepravu.

Součástí balení je plotostřihový nástavec HK4.

Technické parametry
Typ motoru PMDC (2-kartáčový)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Rychlost stříhání 2 800 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm 50 cm
Rozteč nožů (zubů) 20 mm
Maximální doporučený průměr větví 15 mm
Celková délka
230 cm
Hmotnost bez baterie 4,5 kg

 

Plotostřih včetně baterie B70 a nabíječky 40-C80.

Vlastnosti

  • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
  • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
  • Teleskopická trubice - umožňuje rychlé nastavení výšky stříhání
  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
  • Kloubová hlava - Kloubová hlava pro větší všestrannost a méně únavnou práci. Nastavitelná v 7 úhlech pro pohodlnou polohu při stříhání po stranách, do různých úhlů, v nepřístupných oblastech nebo stříhání živých plotů s různou výškou.
  • Snadná přeprava - Výrobek lze rozpojit na poloviny bez použití nářadí, což usnadňuje přepravu a uskladnění.
  • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
  • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 4,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.