Foukač 120iB Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9679761-01
3 999 Kč –7 %
Foukač 120iB Husqvarna
3 999 Kč –7 % 3 698 Kč
Skladem

Akumulátorový foukač. Foukací síla 9,6 N, rychlost vzduchu 46 m/s, hmotnost 2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 120iB je lehký a snadno ovladatelný akumulátorový foukač pro údržbu malých a středních zahrad.

Kompaktní design, pohodlná pracovní pozice, intuitivní ovládání, nízká hmotnost a dokonalé vyvážení, snadné startování, rychlá akcelerace a tři režimy.

Technické parametry
Typ trysky OEM Kulatá
Foukací síla 9,6 N
Proud vzduchu v trubici 10,3 m³/min
Rychlost vzduchu (kulatá tryska) 46 m/s
Rychlost vzduchu 46 m/s
OEM Nosný popruh Jednoduchý nosný popruh
Hmotnost bez akumulátoru 2 kg

 

  • Foukač je dodáván bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

  • 3 různé režimy pro nejlepší výkon podle podmínek a potřeb - Tři režimy poskytují optimální výkon podle potřeby, od lehkých úkolů až po úkoly vyžadující plný výkon. 3 N pro drobnější práce uvnitř i venku. 7 N pro vyšší výkon, vhodný pro většinu úkolů. 10 N pro náročnější úkoly a potřebu plného výkonu.
  • Rychlá akcelerace při startování - umožňuje pracovat efektivněji
  • Vynikající ergonomie - Dokonalé vyvážení, pohodlná rukojeť a intuitivní klávesnice poskytují vynikající ergonomii pro pohodlnou práci.
  • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
  • Nízká hladina hluku - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a zajišťuje delší pracovní dobu bez rušení ostatních.
  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.