Aku foukač 550 iBTX HUSQVARNA (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9676811-03
18 999 Kč
do 3 dnů

Akumulátorový zádový foukač. Foukací síla 14 N, rychlost vzduchu 54 m/s, hmotnost 6,3 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný akumulátorový foukač s velkou foukací silou (21 N) pro profesionální použití. Nízká hladina hluku umožňuje práci ve veřejných prostorech, a to i v oblastech s omezenou hladinou hluku.

Foukač je odolný vůči povětrnostním vlivům v souladu s IPX4 (ochrana proti stříkající vodě ve všech úhlech). Je vybaven tempomatem (možnost nastavení otáček) a režimem maximálního výkonu, intuitivní klávesnicí s indikátorem stavu akumulátoru a režimů foukání přímo na rukojeti. Integrovaná konektivita usnadňuje sledování vašeho stroje, statistiky jeho využití, servisní historii a poslední známou polohu v aplikaci Husqvarna Fleet Services™. Je dodáván vč. popruhu a ploché trysky.

Technické parametry
Typ akumulátoru, napětí Lion, 36 V
Foukací síla 14 N
Proud vzduchu v trubici 12,8 m³/min
Rychlost vzduchu (kulatá tryska) 54 m/s
Hmotnost bez akumulátoru 6,3 kg

 

 • Foukač dodán bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Integrovaná konektivita - Stroje se zabudovaným připojovacím modulem lze snadno připojit k portálu Husqvarna Fleet Services. Umožní vám zobrazit poslední známou polohu každého stroje, statistiky jeho využití, servisní historii aj. údaje. To také usnadňuje aktualizaci firmwaru stroje, takže je vždy kompatibilní s nejnovějšími funkcemi Husqvarna Fleet Services.
 • Režim Boost - Snadno dostupný ovladač režimu Boost vám v případě potřeby poskytne maximální foukací sílu.
 • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
 • Ergonomický popruh - Pohodlný popruh s odvětráváním pro snížení zátěže zad s bederním pásem a širokými ramínky.
 • Foukací výkon - Foukací síla 21 N posouvá aku foukač na vyšší úroveň z hlediska výkonu. Jeho výkon je srovnatelný s výkonem benzínového zádového foukače s motorem o obsahu 50 ccm.
 • Intuitivní ovládání klávesnice - Rukojeť s novým intuitivním uživatelským rozhraním. Velikost tlačítek přizpůsobená pro snadné manévrování i s rukavicemi. Panel na klávesnici zobrazuje stav akumulátoru, což vám umožní si naplánovat práci do jeho vybití.
 • Nastavitelné otáčky motoru - Nastavte si intenzitu foukací síly, jakou potřebujete pro svoji práci, a to i v režimu Boost. Otáčky motoru lze snadno regulovat bočním tlačítkem na ovládací rukojeti.
 • Ukryté kabely - Kabel mezi rukojetí a foukačem je chráněn pouzdrem. Kabel od baterie je veden v těsné blízkosti foukače a je zajištěn sponou.
 • Li-ion akumulátor - zajišťuje dlouhou výdrž a špičkový výkon.
 • Nízká hladina hluku - umožňuje déle pracovat, zejména v oblastech citlivých na hluk a ve vyhrazených prostorách. Působivá foukací síla v kombinaci s nízkou hladinou hluku jen těžko hledá konkurenci.
 • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 6,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.