AKU vyžínač 215iL Husqvarna (bez baterie na nabíječky)

Kód: 9705360-01
4 999 Kč –8 %
AKU vyžínač 215iL HUSQVARNA (bez baterie na nabíječky)
4 999 Kč –8 % 4 574 Kč
Skladem

215iL - akumulátorový vyžínač, akumulátor Lion s napětím 36 V, šířka záběru 31 cm, celková délka 165 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 215iL je akumulátorový vyžínač trávy, který je dobře vyvážený, snadno ovladatelný a má výkon pro zastřihování všeho od okrajů trávníku až po vysokou trávu na velkých zahradách.

Teleskopickou hřídel lze snadno nastavit podle potřeby různých uživatelů, což zajišťuje dobrou ergonomii a usnadňuje skladování a přepravu. Pro hladký a bezproblémový průběh zastřihování je vyžínač vybaven intuitivní klávesnicí a strunovou hlavou, kterou není třeba při vkládání nové struny rozebírat.

Vyžínač 215iL je dodáván se strunovou hlavou R25B bez nosného popruhu.

Technické parametry
Typ motoru
BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Šířka záběru
31 cm
Celková délka 165 cm
Hmotnost bez baterie 2,9 kg

 

 • Vyžínač se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 • Jednoduché ovládání - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
 • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
 • Rychlá výměna strunové hlavy - Se strunovou hlavou Rapid Replace™ můžete snadno navinout strunu bez nutnosti otevírání krytu. Při instalaci nové struny ji protáhněte strunovou hlavou a otočte knoflíkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 2,9 kg
Typ držadla: madlo D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.