Automower 435X AWD Husqvarna

Kód: 9678533-10
131 999 Kč –6 %
Automower 435X AWD Husqvarna
131 999 Kč –6 % 122 990 Kč
Skladem

Husqvarna Automower® 435X AWD lehce zvládá údržbu trávníku o celkové ploše až 3500 m2 a díky pohonu všech čtyř kol překonává nerovný terén a svahy se sklonem až 70 %.
Má atraktivní design řady X-line s LED světlomety, je vybavena detekcí vzdálených objektů a intuitivním interaktivním ovládáním na barevném displeji AutomowerAccess.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna Automower 435X AWD je robotická sekačka, která se vyznačuje vynikajícím výkonem na svazích a schopností zvládnout nerovný terén a trávníky o rozloze až 3500 m².

Pohon všech kol zvládá svahy až do 70 % a kloubová konstrukce umožňuje vynikající manévrovatelnost a trakci v náročném terénu a úzkých průjezdech. Díky vestavěnému systému GPS dokáže sekačka vytvořit virtuální mapu trávníku. To umožňuje systém Automower Zone Control, který lze snadno spravovat prostřednictvím mobilního telefonu a aplikace Automower Connect, a vytvářet tak pracovní oblasti s různým nastavením a dočasné zakázané zóny.

Technické parametry
Pracovní kapacita 3 500 m2
Max. sklon uvnitř pracovní plochy 70 %
Průměrná doba sečení na jedno nabití 145 min
Typická doba dobíjení 45 min
Výška sečení, min - max 30 - 70 mm
Šířka záběru 22 CM
Typ ohraničení Vodič
Řízení pomocí aplikace Automower Connect
Bezdrátové připojení Bluetooth, Celulární
GPS sledování ANO
Hmotnost 17,6 kg

 

Charakteristické vlastnosti

 

Pohon všech kol

Modely Automower® AWD disponují technologií optimalizovaného ovládání jednotlivých kol,  pro zajištění spolehlivého provozu v nejnáročnějším terénu. Sekačka zvládá sklon až 70% (35°).

AWD - pohon všech kol
Otočný design zadní části

Modely Automower® AWD jsou konstruovány s kloubovým designem zadní části, který umožňuje vynikající manévrovatelnost na členitých trávnící a v průchodech. Vyšší trakce v nerovném terénu, v kombinaci s AWD, je excelentní.

Otočná zadní část

 

Časovač 

S lehce programovatelným týdenním časovačem vytvoříte přesný harmonogram sečení.

 

 

Timer

 

Automower® Access

Nový příístupový panel s barevným displejem, potenciometrem a indikátorem stavu poskytuje uživatelsky velmi příjemný způsob nastavení Vašeho Automoweru. Díky připojení přes aplikaci Automower® Connect zažijete zcela novou zkušenost.

Ovládací panel Automower® Access

 

Navigace s pomocí GPS

Integrované GPS vytváří mapu zahrady. Automower® následně registruje již posekané čáasti a podle toho upravuje její další pohyb pro optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

GPS Navigace

 

Automatické nabíjení

Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

 

Automatické nabíjení

 

Automower® Connect

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv.

Automower® Connect

 

LED světlomety

Energeticky účinné LED světlomety pro lepší viditelnost a ovládání i ve tmě. Světla blikají, pokud dojde k poruše.

 

 

 

LED světlomety

 

Nízká spotřeba energie

Efektivní hospodaření s energií umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu. 

Nízká spotřeba energie

Vynikající interakce

Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Poté, co vydáte hlasový povel do mikrofonu, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.

Vynikající interakce

Dálková detekce objektů

Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.

 

 

 

 

Dálková detekce objektů

 

 

 

 

Žádné emise

Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.

 

 

Žádné emise

 

 

Vyjímečně tichý pohon

Motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon. Poskytuje vynikající výkon při velmi nízké hladině hluku a umožňuje noční provoz nebo sečení 24 hodin denně, aniž by sekačka rušila vaše sousedy.

Výjimečně tichý pohon

 

Zvládne svahy se sklonem do 70 %

Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %.

 

Vysoká svahová dostupnost

 

Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu

Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky. 

Ochrana proti krádeži

 

Automatické zvládání průchodů

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

Automatické zvládání průchodů

 

Elektricky ovládané nastavení výšky sečení

Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.

 

Elektricky ovládané nastavení výšky sečení

 

Vynikající výsledky při sečení trávníku

Díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

Vynikající výsledky při sečení trávníku

 

Dva naváděcí vodiče

Naše špičkové výrobky jsou opatřeny dvěmi naváděcími vodiči, které zkrátí čas hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

 

Dva naváděcí vodiče

 

5 různých startovních míst

Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.

 

Různá startovací místa

  

Unikátní systém sečení

Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie.

 

Unikátní systém sečení

 

Flexibilní umístění nabíjecí stanice

Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice.

 

 

Kontrola nevyváženosti

Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.

Kontrola nevyváženosti

 

Vyměnitelné horní kryty

Učiňte svoji sekačku jedinečnou a změňte její barvu na vaši oblíbenou. K dispozici v polárním bílém a oranžovém provedení značky Husqvarna.

 

Senzory pro zvednutí a náklon

Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

 

Odolný proti vlivům počasí

Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

Odolný proti vlivům počasí

 

Spolehlivost

Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

Spolehlivost

 

Ochrana proti krádeži pomocí GPS

Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

Ochrana proti krádeži pomocí GPS

 

Přední nárazník

Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.

 

 

 

 

Přední nárazník

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 45 min
Doba provozu na 1 nabití: 145 min
Pracovní kapacita: 3500 m2
Hmotnost: 17,3 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 70 %

Automower 435X AWD HUSQVARNA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.