Traktor SECO Starjet P4 4x4

Kód: S536026051044
Pouze osobní odběr
189 900 Kč
dlouhodobě nedostupné

Vhodný pro náročné domácí uživatele i pro údržbu firemních a sportovních areálů. Nejrozšířenější žací traktor v České republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný a komfortní traktor vhodný pro údržbu větších ploch. Je vybaven profesionálním motorem Briggs & Stratton Commercial series 8240  o výkonu 24 koní a profesionálním hydrostatickou převodovkou s mechanickou uzávěrkou diferenciálu. Trvalý pohon všech čtyř kol. Záběr žacího ústrojí je 102 cm. Možnost nastavení výšky  v rozmezí 30 - 90 mm. Sběrný koš má objem 380 litrů. Pro dlouhodobou práci obsahuje 11,9-ti litrovou palivovou nádrž, komfortní sedadlo s opěrkami rukou, nastavitelný volant s ovládací koulí, elektromagnetický tempomat a v neposlední řadě i multifunkční informační panel. Doporučujeme využívat pro pozemky o rozloze do 30.000 m2.
Výrobce motoru, typ motoru Briggs & Stratton, dvouválec Vanguard 
Výkon 23 HP
Zdvihový objem válce 627 cm3
Typ mazání motoru tlakové - čerpadlem
Elektromagnetický tempomat ANO
Šířka sekání 102 cm
Hmotnost 339 kg
Objem sběrného koše 380 l

         

      

Doplňkové parametry

Kategorie: Traktory Seco
Záruka: 24
Objem válce: 627 ccm
Šíře záběru: 102 cm
Výška sekání: 30 - 90 mm
Objem sběrného koše: 380 l
Výrobce motoru: Briggs & Stratton
Hmotnost: 339 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SECO_logo_male

Ryze česká firma SECO vyrábí již více než 30 let v Jičíně žací traktory, mulčovače a příslušenství. Navazuje na tradici travních a hospodářských strojů ve městě s tradicí od roku 1888. Dnes je dominantním výrobcem žací techniky v ČR s významným podílem vývozu. Všechny traktory SECO byly vyvinuty a vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracovaní, dlouhodobou zátěž, provozní spolehlivost a dlouhotrvající hodnotu. Určeny jsou pro pravidelnou péči o zeleň, sečení přerostlé trávy a nepravidelně udržovaných ploch. K tomu pomohou při celoroční údržbě chodníků, komunikací a dalších zpevněných ploch. K všestrannosti přispívá široká nabídka příslušenství, například zametací kartáč, sněhová radlice, rozmetadlo, přívěsný vozík a další doplňky.