Aku sekačka LB 448iV Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9707125-01
Novinka
Značka: HUSQVARNA
26 499 Kč
do 3 dnů

AKU mulčovací sekačka s variabilním pojezdem. Výkon motoru 1,2 kW, šířka záběru 48 cm, výška sekání 30 - 60 mm, hmotnost 34 kg, pracovní kapacita do 800 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna LB 448iV je robustní akumulátorová sekačka na trávu s pojezdem,  se 48 cm širokým žacím ústrojím s mulčováním pro poloprofesionální použití.

Odolné hliníkové žací ústrojí a vysoce výkonný motor dělají z této sekačky skutečně spolehlivého partnera na mnoho let. Sekačka se extrémně snadno startuje a ovládá díky intuitivní klávesnici a ergonomickým ovládacím prvkům. Funkce savE prodlužuje dobu provozu a je ideální pro sekání, které nevyžaduje plný výkon, zatímco funkce PowerBoost a aktivní chlazení umožňují sekat bujnou a vysokou trávu. Prodlouženou dobu provozu umožňují také sloty pro dva BLi akumulátory..

Technické parametry
Výkon motoru 1,2 kW
Šířka záběru 48 cm
Výška sekání, min. - max. 30 - 60 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 800 m2
Mulčovací sada Nedodává se
Mulčovací ucpávka BioClip N/A
Systém pohonu S variabilním pojezdem
Materiál podvozku Hliník
Objem sběrného koše 0 l
Hmotnost 34 kg

 

 • Sekačka dodána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • BioClip - Systém sečení BioClip. Tráva je přeseknuta dvakrát a nakonec jemně rozsekána, než se vrátí na trávník jako přírodní hnojivo.
 • Hliníkové šasi - Vysoce odolný, litý skelet z hliníku je dostatečně silný a s dlouhou životností.
 • Hliníkové ráfky - 8-palcové lité hliníkové ráfky s dvojitě utěsněnými ložisky. Pryžové pneumatiky mají hlubší vzorek pro lepší trakci a mnohem pohodlnější jízdu.
 • Místo na dva akumulátory - Plynulá hnací síla dvou akumulátorů umožňuje výrazně prodloužit dobu sečení a dosáhnout perfektního vzhledu trávníku.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách v případě potřeby krátkodobě zvýší výkon
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Možnost použití zádového akumulátoru pro delší dobu provozu - Akumulátor lze snadno namontovat na sekačku, aniž by překážel v manipulaci s ostatními akumulátory.
 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Komponenty komerční kvality - Robustní hliníkové žací ústrojí s kvalitními komponenty a odolnou motorovou jednotku komerční kvality poskytují dlouhou životnost.
 • Nastavení výšky sečení - Pohodlné pružinové centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit 5 hodnot v rozmezí od 27 do 64 mm.
 • Jednoduché nastavení výšky rukojeti - Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
 • Rukojeť nastavitelná i do strany - Rukojeť je nastavitelná v horizontálním i vertikálním směru i do strany pro dosažení optimální pracovní pozice a lepší ergonomii, např. při sekání u zdi.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Výstupní výkon: 1,2 kW
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 48 cm
Výška sekání: 30 - 60 mm
Hmotnost: 28 kg

LB 448i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.